9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

Львівський авіазавод завершить державні випробування винищувача МіГ-29МУ2 у 2022 році

У 2021 році стартували державні випробування модернізованого винищувача МіГ-29МУ2, роботи по якому веде ДП “Львівський державний авіаційно-ремонтний завод”, що входить до складу “Укроборонпрому”. Остаточне завершення державних випробувань МіГ-29МУ2 планується на 2022 році.

Про це в інтерв’ю порталу АрміяInform заявив директор ЛДАРЗ Дмитро Матрунчик, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

“Минулого року успішно завершили льотно-конструкторські випробування. Цьогоріч розпочато та досі тривають державні випробування, остаточне завершення яких планується у 2022 році. Сподіваємось, що за їхніми результатами МіГ-29МУ2 приймуть на озброєння ПС ЗСУ”, – сказав Матрунчик.

blank
МіГ-29МУ2 з коригованими авіаційними бомбами КАБ-500КР з телевізійною голівкою самонаведення. 29 квітня 2020 року аеродром “Повурськ” / Фото: Сергій Коберник

Очільник ЛДАРЗ при цьому розповів деякі деталі по проєкту модернізованого МіГ-29МУ2. Зокрема, цей винищувач отримав вдосконалені системи захисту, системи аудіо та відео реєстрації, вдосконалений електронний пульт керування бортовою радіостанцією.

При цьому МіГ-29МУ2 отримав можливості запуску ракет “повітря-земля” та використання керованих авіабомб, при цьому номенклатура засобів ураження була доповнена боєприпасами із телевізійними головками самонаведення.

blank
МіГ-29 з ракетою Х-29

Керівник ЛДАРЗ Дмитро Матрунчик також розповів, що з 2014 року на Львівському державному авіаційно-ремонтному заводі було модернізовано “більш ніж десять МіГ-29”. А всього за останні 7 років Повітряні Сили України отримали “майже 40 літаків” МіГ-29, зокрема п’ять навчально-бойових МіГ-29УБ.

По суті, зі слів Матручника випливає, що за час війни ремонт або ж модернізацію на потужностях ЛДАРЗ пройшли майже усі літаки типу МіГ-29 в строю Повітряних Сил України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають