9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

Львівський авіазавод відновив для Збройних сил кримський винищувач Міг-29УБ (фото)

Львівський авіаційно-ремонтний завод відправив до бригади тактичної авіації, що на Київщині, відремонтований винищувач МіГ-29УБ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Армія Inform.

Саме цей винищувач у 2014-му вивели з території окупованого Криму. Нагадаємо: «кримські» літаки мали далеко не найкращий технічний стан, адже їх свідомо пошкодили російські окупанти.

В авіабригаді наразі триває практика старшокурсників льотного факультету Харківського національного університету Повітряних сил. Тож новій техніці раділи не лише авіатори бригади, а і її майбутнє поповнення. До того ж, курсанти, ймовірно, ще встигнуть політати на відремонтованому винищувачі.

“Ремонт авіаційної техніки – процес тривалий. Львівський державний авіаремонтний завод відновлював винищувач понад рік, — прокоментував подію начальник відділу експлуатації літаків, вертольотів і двигунів – заступник головного інженера авіації Командування ПС полковник Борис Бондарчук. — Головне, що відновлено ресурсні показники техніки. Переконаний, що тепер літак прослужить щонайменше десять років”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають