9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Львівський авіаремонтний завод передав армії навчально-бойовий винищувач МіГ-29УБ (відео)

Державне підприємство “Львівський державний авіаційно-ремонтний завод”, яке входить до складу ДК “Укроборонпром”, передало Повітряним силам ЗС України відремонтований навчально-бойовий винищувач МіГ-29УБ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу концерну.

Винищувач успішно пройшов випробувальні польоти та відбув в один із бойових підрозділів Збройних сил України.

МіГ-29УБ є навчально-бойовою модифікацією винищувача МіГ-29, що призначений для вишколу курсантів і вдосконалення бойових навичок досвідчених пілотів.

“Попри те, що наше підприємство потрапило у зону економічної турбулентності через відсутність державного оборонного замовлення та вимушені зупинки, пов’язані із пандемією Covid-19, своєчасне виконання зобов’язань перед замовниками та партнерами залишається незмінним пріоритетом для колективу”, – зазначив директор Львівського державного авіаційно-ремонтного заводу Дмитро Матрунчик.

ДП “ЛДАРЗ” – єдине підприємство в Україні, яке відновлює та модернізує літаки МіГ-29 для Збройних сил України. Винищувач МіГ-29 є основним бойовим літаком Повітряних сил України ЗСУ. Багатофункціональність МіГ-29 дає змогу використовувати його для виконання завдань протиповітряної оборони та для нанесення ударів по наземних цілях.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають