9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Львівський авіаційно-ремонтний завод отримав замовлення на ремонт винищувача МіГ-29УБ для Повітряних сил

Повітряні сили Збройних сил України відправили на ДП «Львівський авіаційно-ремонтний завод» для виконання ремонту двомісний навчально-бойовий винищувач МіГ-29УБ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Так, у жовтні Командування повітряних сил України (військова частина А0215) оголосило тендер: «Другий ремонт літака МіГ-29УБ».

Очікувана вартість на ремонт одного винищувача становила 62,131,626 гривні (2 млн 380 тис. доларів) з податком на додану вартість.

blank

Єдиним учасником тендеру стало державне підприємство «Львівський авіаційно-ремонтний завод» та не стало зменшувати очікувану вартість.

Відповідно до висновку Львівської торгово-промислової палати, ДП «Львівський авіаційно-ремонтний завод» є єдиним підприємством, яке здатне виконувати послуги з 1-го та 2-го ремонту та дообладнання літаків МіГ-29, МіГ-29УБ та їх складових частин з відповідним продовженням призначених показників.

«ДП «ЛДАРЗ» має достатні виробничі потужності, кваліфікований виробничий персонал, технічну та технологічну документацію та фінансові спроможності для надання вищезазначених послуг», – йдеться у тендері.

blank

Підприємство має надати послуги з ремонту і технічного обслуговування літальних апаратів.

Строк поставки товарів та виконання робіт:

  • І етап (початок ремонту літака) – включно до 01.12.2021 року;
  • ІІ етап (завершення ремонту літака) – включно до 30.08.2022 року;
  • ІІІ етап (ремонт та постачання технічної аптечки) – включно до 15.11.2022 року.

Зазначимо, літак МіГ-29УБ є навчально-бойовою модифікацією винищувача, що призначений для вишколу курсантів і вдосконалення бойових навичок досвідчених пілотів.

blank

Нагадаємо, у березні цього року ЛДАРЗ передав Повітряним силам ЗС України відремонтований навчально-бойовий винищувач МіГ-29УБ.

ДП “ЛДАРЗ” – єдине підприємство в Україні, яке відновлює та модернізує літаки МіГ-29 для Збройних сил України. Винищувач МіГ-29 є основним бойовим літаком Повітряних сил України ЗСУ. Багатофункціональність МіГ-29 дає змогу використовувати його для виконання завдань протиповітряної оборони та для нанесення ударів по наземних цілях.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають