9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

“Луцький ремонтний завод “Мотор” передав Збройним силам України 18 авіадвигунів

ДП “Луцький ремонтний завод “Мотор”, який входить до складу ДК “Укроборонпром”, в рамках робочої поїздки відвідав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, де ознайомився з діяльністю держпідприємства.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Цього року ЛРЗ виконав капремонт та передав вітчизняному замовнику 18 авіадвигунів й на сьогодні працює над іноземним замовленням.

Водночас очільник Концерну Юрій Гусєв зауважив, що “завод готовий додатково взяти на ремонт 8 авіадвигунів типу РД-33, АЛ-31Ф”.

Також Прем’єр-міністру повідомили, що виробнича база держпідприємства в останні роки була приблизно наполовину оновлена. Зокрема, у 2021 році “Мотор” отримав новий американський станок, є також швейцарське та німецьке обладнання.

Своєю чергою, Денис Шмигаль повідомив, що на авіабудівну галузь України в найближчі роки планують виділяти досить значні кошти.

“Минулого року ми актуалізували Стратегію відродження авіабудівництва в Україні. У проєкті бюджету, який Уряд подав на наступний рік, на авіабудівну галузь заплановано 2 млрд грн (приблизно $76 млн за поточним курсом). Це і проведення досліджень, і нові розробки, і модернізація літаків”, – зауважив Прем’єр-міністр України.

blank
Продукція ДП “Луцький ремонтний завод “Мотор”

Нагадаємо, ЛРЗ “Мотор” спеціалізується на капітальному ремонті авіаційних турбореактивних двоконтурних двигунів з форсажною камерою АЛ-31Ф, АЛ-21Ф-3Т та РД-33 (для винищувачів МІГ-29 та Су-27, а також фронтових літаків Су-24).

Так, відомо, що у березні та травні поточного року держпідприємство уклало з Міноборони угоди про ремонт чотирьох ТРДДФ РД-33 (встановлюються на МіГ-29) та відновлення аналогічної кількості двигунів АЛ-31Ф (встановлюються на винищувачі Су-27).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають