9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Літаки Ан-158 авіакомпаній Південної Америки отримають нову комплектацію салону

Літаки Ан-158, що експлуатуються компаніями Південної Америки, в першу чергу кубинською авіакомпанією Cubana, будуть укомплектовані новими пасажирськими кріслами в салоні.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу КБ Антонов.

Лізингова компанія SAAL підписала контракт з фірмою Pitch на переобладнання кріслами PF3000 літаків Ан-158, які будуть експлуатуватися авіакомпаніями Південної Америки.

Ральф-Дітер Монтаг-Гірмес (Ralf-Dieter Montag-Girmes), Президент компанії SAAL, прокоментував:

«Ця співпраця дозволить нам модернізувати інтер’єр кабіни літаків Ан-148/Ан-158 для наших клієнтів у Латинській Америці. Фірма Pitch має репутацію інноваційного розробника ефективних крісел з фіксованою спинкою, які мають великий ресурс. Переобладнання літаків дозволить досить ефективно експлуатувати їх, забезпечуючи прийнятну ціну в поєднанні з гарантією на 5 років. Літаки сімейства Ан-148/Ан-158, які можуть базуватися практично на будь-якому аеродромі, включаючи високогірні, є ідеальними для роботи в умовах Південної Америки».

Нагадаємо, 2 квітня ДП “Антонов” уклало контракт з фірмою “Pitch Aircraft Seating Ltd” на постачання крісел для літаків сімейства Ан-148/Ан-158

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають