9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Літак Ан-178 для Перу очікує вітчизняні двигуни та імпортні комплектуючі

Транспортний літак Ан-178, що наразі будується на ДП «Антонов» для поліції Перу очікує двигуни та імпортні комплектуючі.

Про це в інтерв’ю Оборонно-промисловому кур’єру розказав в.о. президента ДП «Антонов» Сергій Бичков. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Зараз майже завершені роботи над планером майбутнього літака.

Будівництво літака для правоохоронців з південноамериканської країни розпочалось у 2019 році після підписання угоди на придбання нового літака українського виробництва.

“… зараз ми очікуємо поставок імпортних комплектуючих для установки. Та, звичайно, чекаємо з Запоріжжя двигуни – для того, аби змонтувати та почати так звану обв’язку безпосередньо на літаку”, – сказав Сергій Бичков

Літаки Ан-178 комплектуються авіаційними турбореактивними двоконтурними двигунами Д−436−148ФМ, що спеціально розроблені Державним підприємством «Івченко-Прогрес» для застосування на транспортному літаку.

Виготовляються Акціонерним товариством «Мотор Січ» з Запоріжжя.

Літак Ан-178 із серійним номером 006 будується для Міністерства внутрішніх справ Республіки Перу в рамках угоди підписаної у 2019 році з ДП «Спецтехноекспорт».

В.о. президента ДП «Антонов» запевнив, що для завершення всіх робіт необхідно ще близько року.

Нагадаємо, 29 грудня 2020 року ДП «Антонов» отримав державне замовлення на три літаки Ан-178 для Міністерства оборони України, про яке спочатку було повідомлено як меморандум, а згодом уточнено, що меморандум стосувався співпраці з оборонним відомством, також підписали угоду на нові літаки.

Відповідний контракт на постачання цих літаків підписали в.о. гендиректора ДП «АНТОНОВ» Сергій Бичков та директор Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України Владислав Шостак.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають