9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Київський суд зупинив рішення про звільнення президента ДП «Антонов»

Окружний адміністративний суд міста Києва, зупинив рішення гендиректора Укроборонпрому Айвараса Абромавичуса від 9 червня 2020 року про звільнення президент ДП «Антонов».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Таким чином, суд задовольнив клопотання Дінця за позовом про незаконність наказу Айварас Абромавичус.

Крім того, суд заборонив здійснювати будь-які дії зі зміни даних про президента ДП «Антонов» в держреєстрі, в тому числі виключати дані, що Олександр Донець є керівником держпідприємства.

«Відповідно до Кодексу адміністративного судочинства рішення суду вступило в законну силу негайно з моменту його винесення, тобто пан Донець поки є єдиним законним керівником ДП «Антонов», – відзначили представники компанії.

blank
Виготовлення деталей для Ан-178 на замовлення Перу Фото: ДП «Антонов»

Також в юрфірмі відзначили, що особи, які будуть перешкоджати діяльності президента ДП «Антонов», будуть підлягати кримінальній відповідальності за ст. 382 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що 9 червня Державним концерном «Укроборонпром» було прийнято рішення про припинення повноважень президента підприємства ДП «Антонов» Олександра Донця. Т.в.о. президента держпідприємства був призначений віцепрезидент з проєктування Олександр Лось.

Підставою для кадрових змін названі результати перевірки, підставою для якої став лист СБУ на ім’я прем’єр-міністра Дениса Шмигаль.

У відповідь на звільнення Дінця в ДП «Антонов» заявили, що «Укроборонпром» намагається припинити діяльність компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають