9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Китайський інвестор “Мотор-Січі”: шанс на розвиток українського машинобудування, або крадіжка технологій

Китайська компанія, Skyrizon та Beijing Xinwei Technology (BXT), яка висловила бажання купити понад 50% акцій українського виробника авіадвигунів “Мотор-Січ” має мільярдні збитки та оголосила про свій дефолт ще у липні цього року. При цьому китайці пообіцяли інвестувати $ 100 млн на розвиток авіабудівної галузі у разі підтвердження покупки Антимонопольним комітетом України (АМКУ).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “24 канал”

Хоча китайська сторона і президент АТ “Мотор Січ” В’ячеслав Богуслаєв обіцяють, що розробки та технології не будуть скопійовані, а підприємство чекає лише успіх і розвиток, досі не має впевненості у розвитку подій саме за таким сценарієм, адже на активи головного акціонера (31%) і голови компанії Ван Цзіня частково накладено арешт на 3 роки через прострочення по виплатах за кредити.

Річ у тім, що китайська компанія вже була помічена у тому, що брала кредити під угоди з “партнерами”, які по суті були дочірніми підрозділами компанії. Таким чином компанія вийшла на IPO (розмістила акції для торгів на публічних біржах). Після оприлюднення інформації про ймовірні сумнівні угоди з грудня 2016 по липень 2019 торгівля акціями була зупинена. У липні цього року BXT оголосила про завершення реструктуризації та відновила торги. Втім, вартість акцій впала майже у 10 разів – з $ 2,02 у липні, до $ 0,22 у грудні. За підсумками перших трьох кварталів 2019-го року чистий збиток компанії склав $ 2,3 млрд.

Діяльність компанії дуже часто супроводжується скандалами. Шість років тому Ван Цзинь отримав від уряду Нікарагуа право на будівництво каналу для з’єднання Карибського моря і Тихого океану вартістю $ 50 млрд, але у 2018-му році проект було згорнуто – побудовані були лише під’їзні шляхи. Іншим скандалом завершилася діяльність BXT на ринку телекомунікаційних технологій 5G. У 2019-му році BXT так і не закінчила формування фонду для створення інфраструктури 5G вартістю $ 7,5 млрд, розмови про створення якого точилися понад 2 роки.

Що ж станеться з активами (насамперед інтелектуальними) “Мотор-Січ”, у разі якщо компанію все ж таки передадуть китайській стороні, а та оголосить себе банкрутом? У цьому випадку всі активи “Мотор-Січ”, у тому числі інтелектуальні продукти – креслення, права на промислові зразки та патенти перейдуть до кредиторів, а потім можуть потрапити й до третіх осіб. Вся річ у тому, що поки на протязі останніх двох років йшли перемовини про пошук інвесторів для запорізьких двигунобудівників, у Китаї вже побудували завод з виробництва авіадвигунів. Після цього для їх масового виробництва необхідно лише отримання технологічної документації та прав власності.

У цей варіант можна досить легко повірити, адже китайська влада вже має досвід використання подібної моделі покупки елементів оборонно-промислового комплексу або високотехнологічного виробництва – наприклад створення спільного підприємства з Airbus, після якого у Китаї почали виробляти дуже схожі на А320 літаки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають