9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 14 Серпня, 2022

Конструкторські розробки “Івченко-Прогрес” не продаватимуть разом з “Мотор-Січ”

Унікальні розробки ДП “Івченко-Прогрес”, запатентовані як в Україні, так і в інших країнах, залишаться інтелектуальною власністю підприємства і не будуть продані разом з продажем акцій ПАТ “Мотор Січ”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Крила“.

Вся інтелектуальна власність, яка створена “Прогрессом”, записана за “Прогрессом”. Це написано у всіх договорах. “Прогрес” нікому не проданий. Він державний. Він незалежний. Всі технології записані за ним, – розповів директор ДП “Івченко-Прогрес”, генеральний конструктор Ігор Кравченко

Також за словами генерального конструктора “Прогресу”, інвестор, який буде працювати з “Мотор-Січ”, не зможе не співпрацювати з конструкторським бюро.

У листопаді 2019 року в. о. глави концерну “Укроборонпром” Айварас Абромавічус заявив про те, що китайська компанія Skyrizon вже придбала більше 50% акцій запорізького заводу “Мотор Січ”. При цьому покупець попросив про можливість консолідувати більше 50% акцій заводу, і Укроборонпром звернувся до Антимонопольного комітету з проханням продовжити розгляд цього питання на два місяці.

Державне підприємство “Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро “Прогрес “імені академіка О. Г. Івченка (ДП” Івченко-Прогрес “) входить до складу ДК “Укроборонпром” і є лідером в проектуванні та виготовленні дослідних зразків авіаційних двигунів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають