9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

Компанія «Вектор» і НАУ об’єднують зусилля для створення українського легкого гелікоптера «Джміль»

ТОВ «Авіаційна компанія «Вектор» спільно з Національним авіаційним університетом (НАУ) розпочинають роботу над наступним етапом проєктних робіт зі створення багатоцільового гелікоптера ВМ-4 «Джміль».

Про це повідомляють у пресслужбі Ліги оборонних підприємств України, передає Національний Промисловий Портал.

Повідомляється, що у листопаді минулого року Авіаційна компанія «Вектор» отримала другий транш інвестицій і відтоді на підприємстві приступили до практичної реалізації проєкту.

blank
Санітарно-евакуаційний гелікоптер ВМ-4С “Пеан” від компанії “Авіаційна компанія “Вектор”

Співпраця з провідним профільним українським університетом має стати наступним кроком в досягнені головної мети, що дозволить реалізувати в конструкції гелікоптера інноваційні рішення, які значно поліпшать його льотно-технічні характеристики та надасть можливість розробці отримати конкурентні переваги.

Зазначимо, що українська авіаційна компанія «Вектор» вже кілька років працює над проєктом надлегких гелікоптерів. Було проведено десятки презентації та доповідей, показані проєкти майбутніх модифікацій техніки, у тому числі для медиків та військових.

У квітні 2020 року ТОВ «Авіаційна компанія «Вектор» отримала патент на корисну модель легкого багатоцільового вертольота з двома рушіями.

Технічні характеристики вертольота ВМ-4 «Джміль»:

  • Кількість місць – 1+3 осіб
  • Злітна маса – 1000 кг
  • Маса корисного навантаження – 480 кг
  • Крейсерська швидкість – 200 км/год
  • Потужність двигунів – 290 к.с. (2х145)

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають