9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Компанія UKRJET представила БПЛА-камікадзе «Злива» на виставці «Зброя та безпека» (фото)

Баражуючий боєприпас «Злива» від компанії UKRJET був продемонстрований на міжнародній виставці «Зброя та безпека – 2021».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

БПЛА-камікадзе повітряного базування UJ-31 «Злива» від компанії UKRJET, використовує у якості літака-носія БПЛА UJ-22 Airborne. Також існує модифікація UJ-32 «Ластівка», яка використовує наземний старт.

Застосування повітряного носія для баражуючого боєприпаса, забезпечує велику дальність польоту. БПЛА Airborne здатен доставити UJ-31 на відстань 150-200 км від точки зльоту.

blank
Баражуючий боєприпас «Злива» від компанії UKRJET. Фото: Мілітарний.

Окрім того, Airborne може в автономному режимі, за заданою програмою, здійснювати запуск баражуючого боєприпасу «Злива», та бути літаком-ретранслятором для забезпечення стійкого зв’язку між БПЛА-камікадзе та наземною станцією управлінні до моменту ураження цілі.

У якості бойового оснащення UJ-31 можуть бути використані наявні на озброєнні українського війська, кумулятивні, термобаричні або інші боєприпаси, які перед застосуванням проходять адаптацію для використання на БПЛА.

blank
Баражуючий боєприпас «Злива» від компанії UKRJET. Фото: Мілітарний.

На даний час БПЛА-камікадзе «Злива» завершив внутрішні випробування та пропонується українським та закордонним силовим структурам.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають