9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

Компанія Softex Aero проводить підготовку до випробування вітчизняного гелікоптера VV-2 (оновлено)

 • 10 червня компанія Softex Aero виклала фото підготовки вітчизняного гелікоптера VV-2 до участі авіашоу «Iran Air Show-2016», що проходив у Ірані з 16 по 19 жовтня 2016 року.

  На сьогодні компанія робить заміну дизайну, та встановлює нові двигуни.

  У вересні 2016 року українська компанія Softex-Aero представила свій новий проект — гелікоптер гелікоптерVV-2. Літальний апарат оснащений двигуном TS 100 ZA виробництва чеської компанії PBS Velká Bíteš, який забезпечує потужність в 190 к.с. в крейсерському режимі і 245 к.с. в режимі зльоту/посадки. Гелікоптер VV-2 здатний розвивати швидкість до 240 км/г, на борт він може брати до 380 кг вантажу. Сам же гелікоптер важить 565 кг, а його максимальна злітна маса дорівнює 1100 кг. Літальний апарат вміщує 1 пілота і 1 пасажира, сидіння для них розташовані в тандемному порядку. Повідомляє Національний промисловий портал.

  Крім гелікоптерів, Softex-Aero спеціалізується на виробництві легкомоторних літаків. В цілому, підприємство виконує повний цикл виробництва — від проектування до остаточного складання. Про саму ж компанії відомо небагато, оскільки керівництво Softex-Aero не надто прагне йти на контакт.

  Офіс компанії знаходиться в місті Бровари Київської області. Також у Softex-Aero є торгові представники в ОАЕ, США, Великій Британії та Південно-Східній Азії.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Слов’янський полк Нацгвардії отримав нову техніку

  15-й Слов’янський полк Національної гвардії України отримав нову службову автотехніку для виконання службово-бойових завдань.

  Розробки українських науковців у сфері енергетики, ВПК та машинобудування приносять користь державі

  Президент Національної академії наук України під час онлайн-брифінгу для представників ЗМІ розповів про результати наукової роботи, які принесли дохід та користь державі.

  «Мотор Січ» модернізує двигуни для гелікоптерів Мі-8 ВПС Грузії

  Українське підприємство «Мотор Січ» проведе ремонт і модернізацію двигунів гелікоптерів Мі-8 Грузії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Україна входить у трійку лідерів з експорту курятини до ЄС

  Україна залишається одним з найбільших постачальників м’яса курятини на ринок Європейського Союзу. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Як заявлено...

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Зараз читають

  «Мотор Січ» модернізує двигуни для гелікоптерів Мі-8 ВПС Грузії

  Українське підприємство «Мотор Січ» проведе ремонт і модернізацію двигунів гелікоптерів Мі-8 Грузії.Передає Національний Промисловий...

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  На Харківщині оновили автодорогу Мерефа – Зміїв

  На Харківщині в межах програми «Велике будівництво» оновили 15,4 км дороги Т-21-01 Мерефа – Зміїв, ремонт на...

  На Самбірщині агропромислова компанія розпочала будівництво нового картоплесховища

  Українська агропромислова компанія «Контінентал Фармерз Груп» розпочала будівництво нового картоплесховища у селі Чуква Самбірського району Львівської області.