9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

Командувач Національної гвардії України відвідав ПАТ «Мотор Січ» (фото)

Командувач Національної гвардії під час робочого візиту до Запоріжжя відвідав публічне акціонерне товариство «Мотор Січ», щоб дізнатися про нові розробки, вивчити досвід та побачити можливості щодо модернізації авіатехніки Нацгвардії.

Делегація НГУ оглянула місце та технологію збору й ремонту гелікоптерів, цех виготовлення редукторів для вертольотів, тренажерний комплекс для тренувань-симуляцій реальних польотів і музей техніки підприємства. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Національної гвардії України.

«Національна гвардія, наскільки має можливостей, постійно модернізує і приводить техніку до сучасних світових вимог і своїх власних функціональних особливостей. Держава нас підтримує у цьому. На оснащенні гвардії є вертольоти й я дуже радий, що я особисто і фахівці управління авіації НГУ сьогодні дізналися про нові технології, можливості вертольотобудування та наявні нові агрегати українського виробництва», – розповів командувач Національної гвардії Юрій Аллеров.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають