9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Китай створює палубний літак радіолокаційного виявлення на базі Ан-24

blankКитай створює палубний літак радіолокаційного виявлення на базі Ан-24 який призначений для базування на авіаносних кораблях з катапульти системою зльоту. У довжину новий літак буде мати більше двадцяти метрів.

Днями в мережі з’явилися фото нового макета палубного літака дальнього радіолокаційного виявлення та управління (АВАКС) для ВПС Китаю, який був розроблений на базі транспортного літака Ан-24. Цей макет встановили на військовій базі в населеному пункті Ухань в провінції Хубей, передає Національний промисловий портал, з посиланням на Defence-Blog.

Нова розробка Y-7J (03)  являє собою літак дальнього радіолокаційного виявлення та управління палубного базування, створеного на базі літака Y-7 виробництва Xian Aircraft Industrial Corporation, який в свою чергу є копією літака Антонов Ан-24.

blankЗгідно з інформацією, яку підготував для ДжоІнфоМедіа журналіст Георгій Полтавчук, на відміну від базової версії новий літак має значні зміни. Перш за все з’явилася грибовидна антена і інженери повністю переробили задню частину транспортного літака Y-7J (03), значно її зменшили. Натомість стандартного хвостового оперення на літак було встановлено вертикальне оперення, яке складається з чотирьох шайбовідних кілей, встановлених на стабілізаторі (на крайніх шайбах розташовані кермо напряму).

У довжину новий літак буде мати близько 21 метра, при цьому розмах крил складе 27 метрів. Літак Y-7J (03) зможе розвивати максимальну швидкість польоту в 700 км/ч, при цьому дальність польоту складе близько 2300 км.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають