9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

Казахстан зацікавлений в українських літках Ан-148 і Ан-158

Буде розроблено план заходів із забезпечення авіакомпаній і зацікавлених структур Республіки [wiki]Казахстан[/wiki] регіональними реактивними пасажирськими літаками [wiki]Ан-148[/wiki] та [wiki]Ан-158[/wiki], а також – з надання послуг з авіаперевезень надважких і великогабаритних вантажів.

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко за результатами 13 засідання спільної Міждержавної українсько-казахстанської Комісії з економічного співробітництва. Повідомляє Національний промисловий портал.

За його словами, Україна запропонувала Казахстану поставки нового вертолітного двигуна ТВ3-117ВМА-СБМ1В, а також – можливості здійснення капітального ремонту двигунів сімейства [wiki]Д-36[/wiki] і двигунів ТВ3-117.

«Домовлено активізувати взаємодію ДК «[wiki]Укрспецекспорт[/wiki]» і ТОВ «Казахстанська авіаційна промисловість» щодо створення на базі Авіаційно-технічного центру в Астані сервісного центру з технічного обслуговування літаків сімейства «Антонов». Плануємо завершити узгодження проекту Угоди між КМУ та Урядом Казахстану про виробничу кооперацію в авіабудуванні і підготувати його до підписання», — підкреслив Зубко.

За його словами, має перспективи розвиток двосторонніх відносин в сфері дослідження і використання космічного простору. «Домовилися підтримати співпрацю в рамках українсько-казахстанської робочої групи зі створення космічного ракетного комплексу на базі ракети-носія легкого класу», — зазначив Зубко.

Він наголосив на важливості посилення двосторонньої співпраці у суднобудуванні. Ідеться, зокрема, про проектування, будівництво та оснащення кораблів і катерів РК. Геннадій Зубко відзначив, що Україна готова запропонувати концепцію і поставити обладнання для організації охорони морської ліні Республіки Казахстан.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають