9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Кабмін запланував два мільярди гривень для розвитку авіабудівної галузі на наступний рік

У проєкті Державного бюджету на 2022 рік, поданому урядом України до Верховної Ради, передбачено 2 млрд грн на розвиток вітчизняного авіабудування.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Минулого року ми актуалізували Стратегію відродження авіабудування в Україні. У проєкті Бюджету, який уряд подав наступного року, на авіабудівну галузь заплановано 2 млрд грн. Це і проведення досліджень, і нові розробки, і модернізація літаків”, – цитує Державний концерн Укроборонпром” слова Шмигаля.

Зазначається, що прем’єр-міністр у п’ятницю, 29 жовтня, у рамках робочої поїздки відвідав Волинь та ознайомився з діяльністю ДП “Луцький ремонтний завод “Мотор”, що входить до складу “Укроборонпрому”. Цей завод забезпечує Повітряні сили Збройних сил України відремонтованими двигунами до ряду бойових літаків та є лідером серед підприємств України з ремонту авіаційних двигунів третього та четвертого поколінь.

“Продукція заводу конкурує на рівних із найкращими заводами світу. Це гарний приклад, коли ОПК рухає економічний розвиток країни”, – зазначив Шмигаль.

Луцький завод "Мотор", Укроборонпром
Луцький завод “Мотор”

Завод налічує понад тисячу штатних працівників із середнім рівнем зарплати у 18,5 тис. грн. Виробнича база оновлена ​​приблизно на 50%, а 2021 року закуплено новий американський верстат, швейцарське та німецьке обладнання.

“Підприємство, незважаючи на прибутковість, завантажене замовленнями не на повну потужність. Це підтверджують і виробничі характеристики. Цього року “Мотор” виконав капремонт та передав вітчизняному замовнику 18 авіадвигунів. Наразі працює над іноземним замовленням. При цьому завод готовий додатково взяти на ремонт 8 авіадвигунів типу РД-33, АЛ-31Ф”, – зазначив генеральний директор “Укроборонпрому” Юрій Гусєв.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають