9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Квітня, 2023

Кабмін розробив концепцію національного авіаперевізника

Уряд розробив концепцію майбутнього державного українського авіаперевізника, створення якого ініціював президент України Володимир Зеленський.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“До теперішнього часу профільним міністерством розроблено концепцію створення національного авіаперевізника з залученням ДП “Антонов” і ряду аеропортів, із залученням усіх можливих зацікавлених сторін. Розраховується бізнес-план, необхідність коштів на покупку і їх джерела, а також різні можливості співпраці з міжнародними партнерами. Йдуть розрахунки”, – сказав прем’єр-міністр.

При цьому він додав, що створення державного авіаперевізника – “абсолютно реалістичне завдання”.

На його думку, під час кризи авіагалузі — це можливість для України створити державного авіаперевізника, який дасть певний рівень якості, вартості послуг і стабільності.

“Це, звичайно, недешеве задоволення, але це те, що дасть велику кількість робочих місць, тому що супутні галузі також починають створювати додаткові робочі місця. Адже якщо ми даємо замовлення на перші шість літаків “Антонову” – це вже оживляє підприємство, де працює 14 тисяч осіб, і ми зберігаємо ці робочі місця. Плюс від трьох до п’яти тисяч робочих місць створюється в супутніх галузях”, – додав Шмигаль.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають