9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

“Івченко-Прогрес” розпочало процес імпортозаміщення на гвинтах до транспортника Ан-70

ДП “Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро “Прогрес” ім. академіка О. Г. Івченка”, яке входить до складу ДК “Укроборонпром”, почало працювати над модернізацією унікальних гвинтовентиляторних двигунів Д-27, які були свого часу розроблені для транспортних літаків Ан-70.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Модернізований варіант гвинтовентиляторних двигунів Д-27 може створюватися для нової версії літака Ан-70 (або Ан-77) без російських агрегатів, комплектуючих та систем.

blank

“Сьогодні ми працюємо над відтворенням проєкту літака Ан-70 з новими модифікованими двигунами Д-27. Вони будуть мати новий гвинтовентилятор, що дозволить зменшити шум і ми плануємо, що цей новий гвинтовентилятор буде створюватися у нас в Україні. Розроблятися і виготовлятися підприємствами України”, – розповів в інтерв’ю програмі “Security talks з Валентином Бадраком” начальник відділу маркетингу і науково-технічної інформації ДП “Івченко-Прогрес” Сергій Дмитрієв.

blank
Гвинтовентилятор СВ-27 та двигун Д-27 від “Івченко-Прогрес”

“Можливо й ми (“Івченко-Прогрес”) будемо брати участь і в створенні гвинтовентилятора для двигуна Д-27″, – додав він.

Варто зауважити, що наразі, на Ан-70 встановлений гвинтовентилятор СВ-27 розроблений й виготовлений на російському ВАТ “НВП Аеросила”, яке власне ще за радянських часів здебільше й займалося в СРСР виробництвом гвинтів для літаків (в Україні/УРСР виробництва ні гвинтів, ні лопатей не існувало).

Окрім цього, на держпідприємстві займаються імпортозаміщенням більш простих гвинтів для турбогвинтових двигунів АІ-450Т, якими наразі оснащені турецькі ударні безпілотники Bayraktar Akıncı та які можуть згодом бути встановлені й на українські безпілотні апарати.

blank
Повітряний гвинт AI-P500V5 виробництва ДП “Івченко-Прогрес”. Стопкадр з відео опублікованого Олександром Мамаєм

Мова йде про п’ятилопатевий гвинт AI-P500V5, яким планують замінити німецькі вироби, котрими наразі оснащені АІ-450Т.

“Гвинти з композиту, вони будуть мати меншу масу, в порівнянні з нині існуючими й ми вважаємо, що надалі цей напрям нашим підприємством буде широко підтримуватися”, – відзначив Сергій Дмитрієв.

blank

Є ймовірність, що модернізованими двигунами вже з українськими гвинтами будуть оснащуватись ударні вітчизняні безпілотники “Сокіл-300” (двигун АІ-450Т2) від ДККБ “Луч” та оперативно-стратегічний БпАК від ДП “Антонов” (версія двигуна АІ-450С).

blank
Перспективний багатоцільовий стратегічний БПЛА від ДП “Антонов”

“Двигун на сьогодні існує, але його ще потрібно буде до літального апарату (перспективних українських безпілотників) пристосувати. Тобто все системи прив’язати. Далі провести льотні випробування”, – зазначив начальник відділу маркетингу і науково-технічної інформації ДП “Івченко-Прогрес”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають