9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

Інститут ICAO проводить навчання для фахівців ДП Антонов

Поточний етап комплексної програми перепідготовки керівного складу ДП «Антонов» завершився курсом «Системний підхід до управління безпекою авіації для керівників суб’єктів авіаційної діяльності».

Повідомляє Національний Промисловий Портал з посиланням на wing.com.ua.

Курс проводився в Інституті ICAO. До виконання програми були залучені Галина Суслова, директор Інституту ICAO, а також інструктори Інституту ICAO Дмитро Бугайко і Юрій Максимов.

Серед слухачів курсу – представники вищого керівництва ДП «Антонов» – Віце-президент з проектування Олександр Лось, віце-президент з виробництва Віталій Чіпак і директор з якості, сертифікації та систему управління безпекою авіації Юрій Кордянін.

Всього за поточний рік в інституті ICAO пройшли перепідготовку 107 співробітників підприємства.

Курс отримав позитивні відгуки від слухачів, які, зокрема, відзначили орієнтацію навчання на практичне застосування в роботі керівників авіаційного підприємства і розгляд актуальних документів по системі безпеки авіації глобального, регіонального і національного рівнів.

Слухачами рекомендовано продовжити розробку національних курсів, присвячених особливостям застосування системного підходу до управління безпекою авіації на підприємствах-розробниках і виробниках авіаційної техніки.

Наступного року планується подальший розвиток комплексної співпраці з перепідготовки фахівців ДП ​​«Антонов» на базі Інституту ICAO.

Інститут ICAO був створений у 2003 році в Національному авіаційному університеті з метою забезпечення координації підготовки фахівців з безпеки авіації. Директором Інституту ICAO призначена професор, експерт ICAO Суслова Галина Андріївна.

До складу інституту увійшли Європейський регіональний навчальний центр ICAO з авіаційної безпеки, Європейський регіональний навчальний центр ICAO з підготовки державних інспекторів з безпеки польотів та льотної придатності повітряних суден, а також національні навчальні центри.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають