9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Квітня, 2021

Інститут ICAO проводить навчання для фахівців ДП Антонов

 • Поточний етап комплексної програми перепідготовки керівного складу ДП «Антонов» завершився курсом «Системний підхід до управління безпекою авіації для керівників суб’єктів авіаційної діяльності».

  Повідомляє Національний Промисловий Портал з посиланням на wing.com.ua.

  Курс проводився в Інституті ICAO. До виконання програми були залучені Галина Суслова, директор Інституту ICAO, а також інструктори Інституту ICAO Дмитро Бугайко і Юрій Максимов.

  Серед слухачів курсу – представники вищого керівництва ДП «Антонов» – Віце-президент з проектування Олександр Лось, віце-президент з виробництва Віталій Чіпак і директор з якості, сертифікації та систему управління безпекою авіації Юрій Кордянін.

  Всього за поточний рік в інституті ICAO пройшли перепідготовку 107 співробітників підприємства.

  Курс отримав позитивні відгуки від слухачів, які, зокрема, відзначили орієнтацію навчання на практичне застосування в роботі керівників авіаційного підприємства і розгляд актуальних документів по системі безпеки авіації глобального, регіонального і національного рівнів.

  Слухачами рекомендовано продовжити розробку національних курсів, присвячених особливостям застосування системного підходу до управління безпекою авіації на підприємствах-розробниках і виробниках авіаційної техніки.

  Наступного року планується подальший розвиток комплексної співпраці з перепідготовки фахівців ДП ​​«Антонов» на базі Інституту ICAO.

  Інститут ICAO був створений у 2003 році в Національному авіаційному університеті з метою забезпечення координації підготовки фахівців з безпеки авіації. Директором Інституту ICAO призначена професор, експерт ICAO Суслова Галина Андріївна.

  До складу інституту увійшли Європейський регіональний навчальний центр ICAO з авіаційної безпеки, Європейський регіональний навчальний центр ICAO з підготовки державних інспекторів з безпеки польотів та льотної придатності повітряних суден, а також національні навчальні центри.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розпочались випробування нової моделі трамвая “Татра-Юг” (фото)

  У вівторок, 20 квітня, відбувся перший виїзд на експлуатаційні випробування нового трамваю заводу Татра-Юг модифікації К-1Т306, що...

  Для виробництва нової станції «Кольчуга» необхідно від 9 до 12 місяців

  Цикл виробництва нової автоматизовані станції радіотехнічної розвідки «Кольчуга» складає від 9 до 12 місяців.Про це в інтерв’ю для...

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».Передає Національний Промисловий...

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  Зараз читають

  НВО «Практика» розробляє новий бронеавтомобіль «Козак-7 (відео)

  Науково-виробниче об'єднання «Практика» веде процес розробки та виготовлення нової багатофункціональної швидкої броньованої платформи «Козак-7».

  Влітку аеропорт “Ужгород” відновить обслуговування регулярних рейсів

  Починаючи з 1 червня, повинен відновити обслуговування регулярних рейсів аеропорт Ужгород. Рейси за маршрутом Київ - Ужгород...

  Дорожні ремонти в Україні стартували на 215 об’єктах у 23 областях

  Погодні умови дозволили розпочати дорожникам ремонтні роботи у всіх областях України, крім Чернівецької. Загальна протяжність об'єктів, на...

  “Еталон” виграв тендер на постачання шкільних автобусів до Дніпропетровської та Чернівецької областей

  Парк шкільних автобусів Дніпропетровської та Чернівецької областей поповниться українськими автобусами марки "Еталон".Передає Національний...