9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

«Інфозахист» провів другі льотні випробування комплексу радіотехнічної розвідки Gekata

Компанія «Інфозахист» продовжує кропітку роботу над комплексом радіотехнічної розвідки Gekata та сьогодні, 18 лютого, провела другі льотні випробування комплексу на борту БПЛА.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення компанії.

Головною метою було встановити критичні умови експлуатації комплексу: навантаження прискорень під час зльоту та посадки, вібрацій під час польоту, вплив висоти та інші. Проведенні випробування дозволять врахувати отримані результати у подальшій роботі для забезпечення працездатності комплексу у найважчих умовах.

«Випробування пройшли успішно й відповідно до плану, нам вдалося зафіксувати всі необхідні для подальшої роботи характеристики», – зазначив директор компанії Ярослав Калінін.

blank
Фото: Інфозахист

Про Gekata

Gekata – комплекс радіотехнічної розвідки на базі БпЛА (PD-2), розроблений компанією «Інфозахист» спільно з із вітчизняним виробником дронів UKRSPECSYSTEMS. Фактично, за дві години роботи, за допомогою GEKATA можна розкрити місцезнаходження комплексу протиповітряної оборони противника – від тактичної до оперативно-стратегічної глибини.

Останні новини:

Зараз читають