9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Червня, 2023

Індійський Ан-32 вперше виконав політ цілком на біопаливі (відео)

31 січня літак Ан-32 індійських ВПС здійснив перший політ, під час якого обидва двигуни літака працювали на біопаливі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Політ був виконаний в високогірному аеропорту Кушок Бакула Римпоче міста Лех з використанням 10-відсоткової суміші індійського біопалива.

Раніше літак пройшов льотні випробування і його експлуатаційні якості були перевірені на авіабазі Чандігарх до перельоту в Лех.

Лех, що знаходиться на висоті 3256 метрів над середнім рівнем моря, є одним з найвищих і складних аеродромів у світі, і схильний до екстремальних погодних умов. Навіть в ясних погодних умовах посадка і зліт літака в Леху ускладнена через розріджену атмосферу, турбулентний вітер і близькість до гірської місцевості.

Оцінка експлуатаційних характеристик біопалива в цих умовах важлива з експлуатаційної точки зору. Це підтверджує здатність авіаційного двигуна безперебійно працювати з біопаливом на краях експлуатаційного діапазону. Випробування проводилися командою, що складається з льотчиків-випробувачів з Установи по випробуванню літаків і систем, Бангалор, і пілотів з оперативних ескадрилій.

Цей успішний випробувальний політ також продемонстрував здатність індійських ВПС використовувати нові технології, одночасно з огляду на місцеві можливості. Технологія виробництва цього палива була розроблена Індійським інститутом нафти CSIR у 2013 році, але не може бути протестована і сертифікована для комерційного використання через відсутність в країні випробувальних авіаційних потужностей. У 2018 році Індійські ВПС спонсорували цей проєкт і направили людські та матеріальні ресурси для повного спектра випробувань палива.

Индийский Ан-32 совершил первый полет полностью на биотопливе

31 января Ан-32 индийских ВВС совершил первый полет, во время которого оба двигателя самолета работали на биотопливе. http://www.wing.com.ua/content/view/24607/59/

Опубліковано Крылья Неділя, 2 лютого 2020 р.

Індійські ВПС вперше використали суміш біопалива в літаках у минулому році, коли Ан-32 пролетів над Нью-Делі під час повітряного параду до Дня Республіки.

Біопаливо виробляється з нехарчових «деревних масел», вирощених і заготовлених в племінних районах Чхаттісгарх. Зусилля ВПС Індії сприятимуть скороченню вуглецевого сліду у військових літаків.

Раніше повідомлялося, що українські військово-транспортні літаки Ан-32, які стоять на озброєнні ВПС Індії, отримали сертифікацію для польотів з використанням біопалива.

Останні новини:

Зараз читають