9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

Харківський авіазавод збільшив обсяги виробництва та реалізованої продукції

Харківське державне авіаційне виробниче підприємство (ХДАВП), яке входить до складу ДК «Укроборонпром», поліпшило низку показників своєї діяльності.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу державного концерну.

Зокрема, зростають обсяги виробленої та реалізованої продукції, зменшується збиток, який накопичувався декілька років, і збільшується фонд оплати праці. 

За 10 місяців цього року підприємство виготовило товарної продукції приблизно на 64,2 млн грн, що на 12,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. 

З травня на підприємстві розпочалися регулярні виплати заробітної платні тим, хто виконує виробничі завдання (за відпрацьований час). За 10 місяців 2021 року загальна сума цих виплат перевищила 32,4 млн грн, а фонд оплати праці становить 72,4 млн грн. Торік середня зарплатня працівників ХДАВП становила 3 485 грн, а в жовтні поточного року вона зросла до 4 920 грн. До того ж керівництву підприємства вдалося зменшити накопичений збиток. Якщо у першому півріччі минулого року він сягав 71 млн грн, то за той же період 2021 року – 33,3 млн грн.  

«Ми розраховуємо, що невдовзі позбавимося решти збитків, – розповідає генеральний директор ХДАВПу Олександр Кривоконь. – Так, ситуація все ще важка, проте ми дивимося у майбутнє зі стриманим оптимізмом і не зупиняємося, шукаючи нові шляхи для підвищення ефективності». 

Варто додати, що ХДАВП відроджує довіру до себе в іноземних партнерів. Так, у поточному році підприємство ремонтує літаки Ан-74 для Єгипту та Туркменістану

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають