9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Харківський авіазавод виплатив зарплату за серпень шляхом реалізації єгипетського контракту

На Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві виплатили зарплату за серпень 2021 та намагаються розв’язати проблему стажу працівників.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

На ХДАВП 17 вересня виплатили заробітну плату трудовому колективу за серпень 2021 року. Кошти на оплату праці отримано в рамках відновленого єгипетського контракту.

Про це повідомляють на сторінці підприємства в фейсбук. Як передбачено антикризовою програмою, всі зароблені гроші направляються в першу чергу на виплату заробітної плати працівникам авіапідприємства.

blank

На ХДАВП також ведуть переговори з ДФС і ПФУ про зарахування стажу працівникам авіазаводу. Попри те, що на авіапідприємстві виплачують поточну заробітну плату і відраховують податки до Пенсійного фонду України, стаж нинішнім працівникам не зараховується. Нинішніми податками ПФУ закриває ХДАВП 2013 рік. Щоб розв’язати питання стажу, робоча група авіапідприємства зустрілася з представниками ДФС і ПФУ в Харківській області.

Сторони обговорили питання не зарахування страхового стажу працівникам ХДАВП для обчислення пенсій через борги минулих періодів. Зараз вирішення проблеми ще в процесі. Потрібні відповідні рішення на законодавчому рівні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають