9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

Харківський авіазавод передав замовникам два відремонтованих Ан-74 (фото)

ДП “Харківське державне авіаційне виробниче підприємство” успішно завершило відновлення одразу двох літаків Ан-74 різних модифікацій для вітчизняного та іноземного замовників.

Так, 9 та 10 лютого цього року, обидва борти після перевірки були відправлені замовникам, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Перший іноземний борт (ймовірно, військово-транспортний літак Ан-74ТК-200С “19 синій” ВПС Туркменістану) прибув на технічне обслуговування у кінці минулого року (листопаді 2021 року).

На літаку було виконано усі регламентні ремонтні роботи, затверджені спеціальною програмою. На початку цього року проведено контрольні перевірки усіх систем повітряного судна. Після успішного тестового польоту, літак повернули замовнику. У середу, 9 лютого цього року, він злетів з аеродрому ХДАВП і повернувся на аеродром базування.

Літак Ан-74ТК-200 авіакомпанії “Мотор Січ”. Фото: ХДАВП

Друга відновлена машина – Ан-74ТК-200, належить українській авіакомпанії “Мотор Січ”. На цьому літаку проведено модернізацію авіоніки – застарілі бортові прилади замінено на сучасні цифрові. Машина отримала, так звану, “скляну кабіну”.

Процес ремонту літака Ан-74ТК-200 авіакомпанії “Мотор Січ”. Фото: ХДАВП

У четвер, 10 лютого 2022 року, модернізований Ан-74ТК-200 компанії “Мотор Січ” успішно виконав тестовий політ і відлетів до аеропорту Запоріжжя.

Процес ремонту літака Ан-74ТК-200 авіакомпанії “Мотор Січ”. Фото: ХДАВП

На ХДАВП також відзначили, що на кінець цього місяця очікується приліт Ан-74 єгипетських ВПС для контрольно-відновлювальних робіт №2.

Останні новини:

Зараз читають