9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Харківський авіазавод домовляється про випуск угорських літаків та сертифікацію ХАЗ-30 в Європі

ДП “Харківське державне авіаційне виробниче підприємство” (ХДАВП) хоче розпочати складання і продаж легких двох-чотиримісних літаків Fusion 212 з угорської Magnus Aircraft.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ліга.Бізнес.

Повідомляється, що сторони підписали протокол про наміри. Також на угорському заводі погодилися брати участь в модернізації та виробництві надлегкого літака ХАЗ-30 розробки харківського заводу. У жовтні заводи повинні підписати відповідний договір, заявив гендиректор ХАЗ Олександр Кривоконь.

blank

Зокрема, в угорській Magnus Аircraft погодилися замінити композитні деталі на ХАЗ-30, встановити авіоніку і після займатися продажами літака, заявили в ХДАВП.

Там також готові сертифікувати літак для отримання сертифікату Європейського агентства авіаційної безпеки, додав Кривоконь.

“Домовилися, що беремо на збірку і реалізацію їх машину. Ми вже створили у себе Центр загальної авіації, який буде займатися продажем малої авіації. Угорці готові разом з нами добудувати наш ХАЗ-30. Чекаємо у нас на угорську делегацію на початку жовтня. Буде укладений договір. Ми можемо вийти десь до продажів 100 літаків на рік”, – заявив Кривоконь.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають