9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

Харківський авіазавод знайшов іноземних інвесторів

Харківське державне авіаційне виробниче підприємство (ХДАВП) знайшло інвесторів готових фінансувати проекти заводу, проте контракти поки не підписані.

Про це повідомив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко під час  інтернет-конференції  в прес-центрі  LIGA.net.

Ситуація на заводі покращилася. Ми маємо потенційних інвесторів, зацікавлених у виробництві літаків, в тому числі – АН-74. Завод вже працює і сподіваємося, що найближчим часом він запуститися більш потужно і буде гідно представлений на міжнародному ринку, – зазначив Бровченко .
Заступник міністра економрозвитку не називає обсяг інвестицій і список зацікавлених компаній, зазначивши, що мова йде про тільки про іноземних інвесторів.
Нагадаємо, ХДАВП є серійним виробником багатоцільового літака Ан-74, а також близькомагістрального Ан-140. З 2014 року підприємство фактично простоює. Борг підприємства по заробітній платі по станом на 19 листопада 2016 року склав 120 млн грн. У 2015 році ХДАВП і ДП Завод 410 ЦА виведений зі складу ДП Антонов до складу ГК Укроборонпром.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають