9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Харківський авіазавод заявив про інтерес інвестора з США

“Харківське державне авіаційне виробниче підприємство” (ХДАВП) проводить роботу з пошуку стратегічного інвестора, здатного забезпечити збереження підприємства. Про це повідомив гендиректор ХДАВП Олександр Кривоконь.

“Інтерес у компанії “Аеро-Піонер” (США). На сьогодні ця компанія поки одна… Вони сюди направили делегацію, подивилися стан нашого заводу, подивилися, що ми можемо випускати, вони вже почали опрацьовувати модернізацію [wiki]Ан-74[/wiki]”, – сказав Кривоконь. Передає Інтерфакс-Україна.

За словами керівника, спочатку інтерес проявили 7 компаній з США, Індії, ОАЕ, Туреччині та Україні, однак, коли ХДАВП сформулював вимоги, що висуваються до потенційного стратегічного інвестора, залишилася тільки одна компанія.

Кривоконь також повідомив, що зараз розглядаються різні варіанти співпраці з потенційним стратегічним інвестором, в тому числі у форматі приватно-державного партнерства.

Крім того, за словами глави підприємства, зараз у Верховній Раді знаходиться на розгляді проект внесення зміни в кінцеві та перехідні положення Бюджетного кодексу щодо ХДАВП і законопроект “Про реструктуризацію заборгованості державного підприємства” ХДАВП “, який передбачає відстрочку на 5 років.

Згідно з інформацією на сайті Aero-Pioneer Group, компанія є провідним постачальником авіаційної логістики та послуг в Східній Африці і сусідніх країнах, надаючи послуги НУО, урядам і приватним корпораціям. Флот компанії оперує в тому числі літаками АН-26.

Нагадаємо, в червні 2015 року уряд України передало [wiki]ХДАВП[/wiki] і ДП “Завод 410 ЦА” зі складу ДАК “Антонов” до складу державного концерну “[wiki]Укроборонпром[/wiki]”.

У лютому 2017 генеральним ХДАВП підприємства став Олександр Кривоконь. У 2005-2006 роках Кривоконь був директором Харківського тракторного заводу. Він також займав різні посади на Південмаші і ДП “Завод ім.Малишева”.

ХДАВП – серійний виробник багатоцільового Ан-74, а також близькомагістрального Ан-140. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають