9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Харківський авіазавод відновив випуск комплектуючих для літака Ан-74

На Харківському авіапідприємстві, після тривалої перерви, відновили випуск запчастин, необхідних для ремонту і технічного обслуговування літаків Ан-74

Повідомляє Національний промисловий портал.

Мова йде про кронштейни рампи, а також замки мотогондоли. Ці вузли і деталі потребують періодичної заміни на працюючих машинах, тому, за розрахунками фахівців, продукція користуватиметься стабільним попитом.

Першу партію запчастин вже підготували для відправлення замовнику. Наразі ведуться переговори про подальшу співпрацю.

«Аби запустити виробництво, на авіапідприємстві поновили роботу сучасного оброблювального центру німецької фірми «Сhiron», освоїли механообробку складових (цю роботу раніше виконував Конотопський механічний завод) і налагодили співпрацю з Харківським машинобудівним заводом «ФЕД» з питань отримання точного лиття, – повідомив директор Департаменту з виробництва Вячеслав Рачинський. – Над реалізацією даного проекту працюють три цехи –032-й, 042-й і 054-й».

За останні місяці ХДАВП відновив роботи з ремонту і технічного обслуговування літаків Ан-74, що експлуатуються в різних країнах світу. Це дає можливість швидко відновити втрачені зв’язки з замовниками та швидше приступити до серійного виробництва літаків.

Останні новини:

Зараз читають