9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

Харківський авіапром постійно модернізує і оновлюють верстатний парк та розширює номенклатуру продукції

Перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації (ХОДА) Марк Беккер відвідав ДП ХМЗ “ФЕД”, .

Він зазначив, що традиція виїзних робочих нарад на промислових підприємствах області розпочато головою ХОДА Юлією Світличної. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Status quo.

Це дало можливість оперативно вирішувати соціальні та економічні проблеми на підприємствах, – підкреслив Беккер.

Він зазначив, що на декількох підприємствах відкриті постійні громадські приймальні голови ХОДА. Під час відвідування найбільших промислових підприємств області Світличної була досягнута домовленість про підвищення соціальних гарантій працівникам і про більш тісної кооперації з органами державної влади на місцях.

На ДП “ФЕД”, ДП “ХАКБ” і ПАТ “ФЕД” постійно модернізують і оновлюють верстатний парк і розширюють номенклатуру продукції. Завдяки активній співпраці підприємств і керівництва області, підприємства залучені до програми імпортозаміщення в рамках підписаного меморандуму між обласною адміністрацією та ГК “Укроборонпром”, що дозволило завантажити їх замовленнями, забезпечити високі темпи зростання виробництва і середньої заробітної плати.

Під час робочої наради Беккер відзначив активізацію співпраці підприємств між собою та з обласною владою, що особливо важливо в умовах децентралізації, яка передає велике коло питань “на місця”.

У сьогоднішніх умовах зростає важливість соціальної відповідальності великих підприємств області, які, незважаючи на розвиток малого і середнього бізнесу, залишаються опорою економіки регіону, – зазначив перший заступник голови ХОДА.

Він ознайомився з економічними показниками та досягненнями підприємств за 9 місяців 2017 року, зазначивши у них позитивну динаміку. Під час наради розглянули, зокрема, питання соціального захисту працівників підприємств і підвищення заробітних плат. Увага приділили забезпеченню розвитку соціальної сфери, питання професійної освіти і забезпеченістю кадрами.

Останні новини:

Зараз читають