9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

Харківський авіапром постійно модернізує і оновлюють верстатний парк та розширює номенклатуру продукції

 • Перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації (ХОДА) Марк Беккер відвідав ДП ХМЗ “ФЕД”, .

  Він зазначив, що традиція виїзних робочих нарад на промислових підприємствах області розпочато головою ХОДА Юлією Світличної. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Status quo.

  Це дало можливість оперативно вирішувати соціальні та економічні проблеми на підприємствах, – підкреслив Беккер.

  Він зазначив, що на декількох підприємствах відкриті постійні громадські приймальні голови ХОДА. Під час відвідування найбільших промислових підприємств області Світличної була досягнута домовленість про підвищення соціальних гарантій працівникам і про більш тісної кооперації з органами державної влади на місцях.

  На ДП “ФЕД”, ДП “ХАКБ” і ПАТ “ФЕД” постійно модернізують і оновлюють верстатний парк і розширюють номенклатуру продукції. Завдяки активній співпраці підприємств і керівництва області, підприємства залучені до програми імпортозаміщення в рамках підписаного меморандуму між обласною адміністрацією та ГК “Укроборонпром”, що дозволило завантажити їх замовленнями, забезпечити високі темпи зростання виробництва і середньої заробітної плати.

  Під час робочої наради Беккер відзначив активізацію співпраці підприємств між собою та з обласною владою, що особливо важливо в умовах децентралізації, яка передає велике коло питань “на місця”.

  У сьогоднішніх умовах зростає важливість соціальної відповідальності великих підприємств області, які, незважаючи на розвиток малого і середнього бізнесу, залишаються опорою економіки регіону, – зазначив перший заступник голови ХОДА.

  Він ознайомився з економічними показниками та досягненнями підприємств за 9 місяців 2017 року, зазначивши у них позитивну динаміку. Під час наради розглянули, зокрема, питання соціального захисту працівників підприємств і підвищення заробітних плат. Увага приділили забезпеченню розвитку соціальної сфери, питання професійної освіти і забезпеченістю кадрами.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  Представлено візуалізацію проєкту нової української важкої БМП «Вавілон»

  З’явилась візуалізація проєкту української важкої БМП «Вавілон», що розробляється ТОВ «Інженерна група «Арей» за державним оборонним замовленням...

  В Україні легалізували виробництво та продаж медичного канабісу

  Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою деякі медпрепарати на основі канабісу більше не входять до переліку...

  “Електроважмаш” після сертифікації братиме участь в тендерах “Укрзалізниці” на ремонт та модернізацію локомотивів

  ДП "Електроважмаш" в середині квітня отримає сертифікат, який дозволить підприємству брати участь в тендерах "Укрзалізниці".

  Дві третини ракето-космічної продукції України імпортували США та Саудівська Аравія

  Про результати господарської діяльності підприємств, що входять до складу Державного космічного агентства України у 2020 році повідомив...