9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Харківське державне авіаційне виробниче підприємство інвестує у власну інфраструктуру

Не зважаючи на скрутний фінансовий стан ХДАВП більше 1 мільйона гривен вкладено у поточні ремонти, утримання основних засобів, закупку обладнання і забезпечення опалення.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на сторінку Харківськького державного авіаційно виробничого підприємства у Facebook.

«Не дивлячись на те, що на початок 2017 року підприємство було зупинено повністю, керівництву все ж вдалось не тільки розпочати фінансування поточної діяльності, але і відновити інвестиції в інфраструктуру заводу,» – розповів директор Департаменту фінансів ХДАВП Богдан Козлов.

Так, в 2017 році у поточний ремонт виробничих будівель та приміщень і утримання основних засобів було вкладено 120 тис. грн. Закуплено обладнання на 20 тис. грн. Придбано генератори для забезпечення електропостачання на 232 тис. грн. Ще 90 тис. грн. було витрачено на ремонт невиробничих – адміністративних приміщень.
Значна частина коштів вкладена в модернізацію частини системи опалення авіапідприємства.

«На технічний корпус №50, де проводиться технічне обслуговування літаків, витрачено 250 тис. грн., на основний адміністративний корпус – 800 тис. грн. Сюди входить не тільки придбання твердопаливних котлів, але й автоматика, будівництво спеціального приміщення, обв’язка трубами та ін.»,- зазначив Богдан Козлов.

За його словами, в цілому усі інве

[contact-form][contact-field label=”Ім`я” type=”name” required=”true” /][contact-field label=”Електрона пошта” type=”email” required=”true” /][contact-field label=”Сайт” type=”url” /][contact-field label=”Повідомлення” type=”textarea” /][/contact-form]

стиції – на обладнання, ремонти, забезпечення опалення – склали 1 млн. 281,5 тис. грн. На цей рік також плануються чималі капіталовкладення.

«У зв’язку з сучасними вимогами та з метою економії ставиться ціль впровадити автоматизовану систему з обліку персоналу, бухгалтерського, складського обліку. Це дозволить забезпечити надійність, оперативність, достовірність даних, а також скоротити витрати у зв’язку з тим, що в даний момент ці операції не автоматизовані. Також це дасть змогу в майбутньому розпочати впровадження систем підготовки, планування, управління на виробництві, що значно підвищить якість бізнес-процесів на виробництві та по підприємству в цілому», – зауважив директор Департаменту фінансів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають