9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 20 Червня, 2021

Харківське авіаційне підприємство проводить розробку та випробування моделі нового надлегкого літака

 • На Харківському державному авіаційно виробничому підприємстві працюють над створенням нових надлегких літаків.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Харківське державне авіаційне виробниче підприємство.

  Зростаючий попит саме на літаки цього класу з боку бізнес-спільноти пояснюється їх явними перевагами перед рейсовий авіацією: вільним плануванням польотів, простою і відносно меншою вартістю наземного обслуговування в проміжних і базових аеропортах, відносною доступністю таких машин, тощо.

  В якості основної компоновочної схеми наші розробники вибрали схеми «качка» та продовгуватий триплан. Види нетрадиційних схем пояснюється їх особливими потенційними можливостями, що в кінцевому рахунку дозволить одержати збільшену аеродинамічну якість, зменшити вагу порожнього літака та експлуатаційні витрати, порівняно з рівнем у звичайних схемах, розповідає головний спеціаліст з композиційних матеріалів Юрій Іванько.

  Практична робота на авіазаводі розпочата у липні 2017 року створенням масштабної літаючої копії двомісного літака, з метою одержання на ньому основних характеристик для майбутньої машини, що дає змогу виключити серйозні конструктивні помилки та скоротити витрати і час на наступних етапах створення літаків.

  «Наслідки перших «продувок» польотів безпілотної копії літака підтвердили нам правильність обраного шляху від масштабного до повнорозмірного літака, оскільки виконані доробки та ремонти за наслідками польотів виявились не такими вже й витратними, порівняно з аналогічними доробками на повномасштабному літакові», – говорить Юрій Іванько.

   


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Україні затвердила Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу

  Рада національної безпеки та оборони на засіданні розглянула та затвердила Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу України.

  “Укрзалізниця” планує заробляти близько 100 мільйонів гривень на рік від здачі в оренду площ на вокзалах

  Протягом літа через систему Prozorro.Продажі АТ "Укрзалізниця" планує передати в оренду понад 41,5 тис. кв. м площ 24 залізничних вокзалів.

  На трасі Н-31 Дніпро-Решетилівка продовжують масштабне будівництво нового шляхопроводу через залізницю (фото)

  На Полтавщині, в рамках будівництва траси Н-31 Дніпро-Решетилівка, мостовики працюють над зведенням нового шляхопроводу через залізницю в с. Бутенки.

  Україна і Туреччина відновлять дружні візити кораблів берегової охорони

  Керівники Морської охорони ДПСУ та Берегової охорони Туреччини на спільній зустрічі домовилися про продовження та посилення співпраці у Чорному морі.

  Для Збройні сили України замовили десяток броньованих гусеничних тягачів БТС-4

  В інтересах Збройних Сил України замовлено десяток модернізованих броньованих гусеничних тягачів БТС-4.Про це розказали у сюжеті Факти ICTV, передає Національний Промисловий...

  Компанія «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління

  Науково-виробниче підприємство «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.Про нові...

  Авіакомпанія “Мотор Січ” отримає в лізинг два літаки Ан-140

  Державний концерн Укроборонпром планує підписати з авіакомпанією "Мотор Січ" договір про завершення будівництва і передачі в лізинг двох літаків Ан-140 до кінця...

  КВБЗ готовий виготовити всі замовлені “Укрзалізницею” дизель-потяги до кінця цього року

  Крюківський вагонобудівний завод планує завершити складання шести одиниць тривагонних дизель-потягів ДПКр-3 до кінця 2021 року. Виробництво даних складів передбачено контрактом з "Укрзалізницею"...

  Зараз читають

  Авіакомпанія “Мотор Січ” отримає в лізинг два літаки Ан-140

  Державний концерн Укроборонпром планує підписати з авіакомпанією "Мотор Січ" договір про завершення будівництва і передачі в лізинг...

  Київські судноремонтники спустили на воду одразу три судна (фото)

  На початку червня Київський суднобудівний-судноремонтний завод (КССРЗ) після проведення докових оглядів спустив на воду одразу три плавзасоби.

  Міжнародні Авіалінії України перевезли 736 тисяч пасажирів з початку року

  Авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" в період з січня по травень 2021 року перевезла 735 898 пасажирів, що...

  Військовим метрологам передали сучасну мобільну лабораторію

  Метрологічний центр військових еталонів Збройних Сил України, який розташований у Харкові, отримав нову пересувну лабораторію вимірювальної техніки...