9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Група DCH разом з китайськими інвесторами займеться розвитком заводу “Мотор Cіч”

У DCH Олександра Ярославського відзначили, що компанія має багатий досвід відновлення та модернізації промислових підприємств.

Сьогодні представники групи DCH Олександра Ярославського досягли домовленості про співпрацю з китайськими інвесторами, що представляють Skyrizon Aircraft Holdings Limited. Сторони будуть разом розвивати запорізьке підприємство “Мотор Січ”, повідомляє  офіційний сайт DCH.

У DCH відзначили, що компанія має багатий досвід відновлення та модернізації промислових підприємств, що наочно демонструє стабільне функціонування Харківського тракторного заводу, Дніпровського металургійного заводу, Криворізького рудника “Суха Балка”.

“Силами DCH був побудований і ефективно адмініструється сучасний аеропорт в Харкові, в цей час DCH бере участь в проєкті будівництва нового аеропорту в Дніпрі в якості приватного інвестора аеровокзального комплексу”, – сказано в повідомленні.

ПАТ “Мотор Січ” – один з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. У 2016 році підприємство придбали китайські інвестори, пов’язані зі Skyrizon, і інвестували в розвиток виробництва понад $ 100 млн. Згодом йшлося про передачу 25% акцій “Мотор Січ” держконцерну “Укроборонпром”. Однак в червні поточного року радник гендиректора “Укроборонпрому” Руслан Корж повідомив, що “сьогодні цю пропозицію вже неактуально. Воно втратило силу ще торік”, писало видання  LIGA.net.

Ярославський входить в топ-10 українських бізнесменів згідно з рейтингом Forbes-2020 . Інвестиційний портфель належної йому групи DCH включає активи таких секторів, як фінанси, промисловість, транспорт, девелопмент і інші. Розвитком Харківського тракторного заводу DCH Ярославського займається з 2016 року, відновлено тракторне виробництво, на базі ХТЗ створюється бізнес-парк високих технологій “Екополіс ХТЗ”, анонсований $ 1 млрд інвестицій до 2033 року.

Міжнародний аеропорт “Харків” побудований в рамках підготовки міста до Євро 2012, інвестиції Ярославського як генерального інвестора і координатора склали $ 107,2 млн, аеропорт увійшов в число найбільш динамічно розвиваються аеропортів Європи. Інвестиції Ярославського в розвиток гірничо-металургійного дивізіону DCH (Дніпровський металургійний завод (Петрівка), “Суха Балка”) заплановано в розмірі $ 300 млн, ведеться системна модернізація виробництва.

Будівництво нового аеропорту в Дніпрі реалізується у форматі приватно-державного партнерства, DCH Ярославського відповідає за термінали аеропорту, відповідний проєкт вже був представлений інвестором.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають