9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 25 Лютого, 2021

Група DCH разом з китайськими інвесторами займеться розвитком заводу “Мотор Cіч”

 • У DCH Олександра Ярославського відзначили, що компанія має багатий досвід відновлення та модернізації промислових підприємств.

  Сьогодні представники групи DCH Олександра Ярославського досягли домовленості про співпрацю з китайськими інвесторами, що представляють Skyrizon Aircraft Holdings Limited. Сторони будуть разом розвивати запорізьке підприємство “Мотор Січ”, повідомляє  офіційний сайт DCH.

  У DCH відзначили, що компанія має багатий досвід відновлення та модернізації промислових підприємств, що наочно демонструє стабільне функціонування Харківського тракторного заводу, Дніпровського металургійного заводу, Криворізького рудника “Суха Балка”.

  “Силами DCH був побудований і ефективно адмініструється сучасний аеропорт в Харкові, в цей час DCH бере участь в проєкті будівництва нового аеропорту в Дніпрі в якості приватного інвестора аеровокзального комплексу”, – сказано в повідомленні.

  ПАТ “Мотор Січ” – один з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. У 2016 році підприємство придбали китайські інвестори, пов’язані зі Skyrizon, і інвестували в розвиток виробництва понад $ 100 млн. Згодом йшлося про передачу 25% акцій “Мотор Січ” держконцерну “Укроборонпром”. Однак в червні поточного року радник гендиректора “Укроборонпрому” Руслан Корж повідомив, що “сьогодні цю пропозицію вже неактуально. Воно втратило силу ще торік”, писало видання  LIGA.net.

  Ярославський входить в топ-10 українських бізнесменів згідно з рейтингом Forbes-2020 . Інвестиційний портфель належної йому групи DCH включає активи таких секторів, як фінанси, промисловість, транспорт, девелопмент і інші. Розвитком Харківського тракторного заводу DCH Ярославського займається з 2016 року, відновлено тракторне виробництво, на базі ХТЗ створюється бізнес-парк високих технологій “Екополіс ХТЗ”, анонсований $ 1 млрд інвестицій до 2033 року.

  Міжнародний аеропорт “Харків” побудований в рамках підготовки міста до Євро 2012, інвестиції Ярославського як генерального інвестора і координатора склали $ 107,2 млн, аеропорт увійшов в число найбільш динамічно розвиваються аеропортів Європи. Інвестиції Ярославського в розвиток гірничо-металургійного дивізіону DCH (Дніпровський металургійний завод (Петрівка), “Суха Балка”) заплановано в розмірі $ 300 млн, ведеться системна модернізація виробництва.

  Будівництво нового аеропорту в Дніпрі реалізується у форматі приватно-державного партнерства, DCH Ярославського відповідає за термінали аеропорту, відповідний проєкт вже був представлений інвестором.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Києві створено Експертно-консультаційний центр з розвитку громад та територій

  На географічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка створено Експертно-консультаційний центр з розвитку громад та територій....

  Ефіопія відкрила ринок столових яєць для України

  Компетентні органи України та Ефіопії погодили сертифікат здоров'я на експорт столових яєць, що дозволить українським виробникам експортувати цю продукцію до Ефіопії. 

  Латвія передала українській армії партію санітарних авто

  Літак Повітряних сил ЗСУ доставив у аеропорт Бориспіль партію спеціальних медичних автомобілів з Латвії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Європейський інвестиційний банк інвестує в ремонт та модернізацію шлюзів на Дніпрі

  Міністерство інфраструктури України приступає до підготовки фінансового договору з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) з питань ремонту та модернізації дніпровських шлюзів.

  Українські медики вперше у світі видалили пухлину ока методом електрозварювання

  Одеські медики з Інституту очних хвороб та тканинної терапії імені Філатова провели унікальну операцію з видалення великої пухлини ока методом електрозварювання. Цей...

  “Укравтодор” сертифікуватиме процес закупівель і переведе тендерну документацію в електронний формат

  "Укравтодор" у 2021 році планує сертифікувати процес закупівель в рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) в частині протидії корупції.

  Анонсовано будівництво нового аеропорту на Донбасі

  У 2021 році планується знайти місце для будівництва і розпочати проєктування аеропорту, який забезпечив би цивільне авіасполучення Донецької та Луганської областей з...

  Новий український авіадвигун Д-436-148ФМ сертифікують за два роки

  За найближчі два роки в області авіадвигунобудування ДП "Івченко-Прогрес" планує сертифікувати двигун Д-436-148ФМ для літака Ан-178, а також для подальшого розвитку лінійки...

  Зараз читають

  «Азовсталь» капітально відремонтувала пожежну техніку

  Меткомбінат «Азовсталь» Групи Метінвест інвестував 980 тисяч гривень в капітальний ремонт пожежної автоцистерни ЗІЛ 433362, яка знаходиться...

  Росіяни намагалися вкрасти секретні документи з розробки броні танку БМ «Оплот»

  Контррозвідка СБУ 21 лютого затримала у Харкові агента російської воєнної розвідки, який мав викрасти технічну документацію щодо...

  Україна готує наземну інфраструктуру для роботи з супутником «Січ-2-1»

  Державна космічна агенція України готує наземну інфраструктуру для роботи з супутником «Січ-2-1».Про це повідомляє Національний...

  Міноборони цьогоріч планує почати фінансування розробки оперативно-тактичного ракетного комплексу

  У 2021 році Міністерство оборони України планує почати фінансування розробки вітчизняного оперативно-тактичного ракетного комплексу (ОТРК).