9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Гелікоптери “Мотор Січ” готуються підкорювати ринки Європи, Близького Сходу та Африки

Компанія “Мотор Січ” отримала всі необхідні дозволи для поставки гелікоптера Мі-8МСБ до країн Європи, Близького Сходу та Африки.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Гелікоптер нещодавно отримав європейський сертифікат льотної придатності. Компанія має намір просувати цю гвинтокрилу машину далі.

За словами керівника прес-служби компанії “Мотор Січ” і авіаційного експерта Хайнріха Гроссбонгардта, влітку минулого року гелікоптер пройшов випробування при високих температурах в країнах Середземномор’я, а також в Німеччині.

«Завдяки надзвичайно потужним двигунам виробництва «Мотор Січ» ми бачимо великий потенціал для Mi-8MСБ в Європі, а також в арабських країнах і в Африці. Тепер, коли стало відомо, що ми можемо нарешті використовувати вертоліт, ми отримали численні запити від клієнтів», – розповів Хайнріх Гроссбонгардт.

«Більше ніхто не може літати при таких температурах при максимальному завантаженні», – додав він.

Інші вертольоти такого розміру швидко досягали меж своїх можливостей і не могли підніматися в повітря з повним завантаженням, деякі машини зовсім не можуть літати при зовнішній температурі вище 40 градусів.

Однак, українська машина показала себе чудово: Мі-8 з новими моторами може працювати при екстремально жарких погодних умовах – 55 градусах за Цельсієм – з повним завантаженням. Це робить гелыкоптер особливо цікавим як раз для операцій в жарких регіонах. Гроссбонгардт повідомив, що компанія вже отримала замовлення з Африки і країн Перської затоки на Близькому Сході.

ДжерелоКрылья

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають