9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Гелікоптер Мі-8МСБ поповнив флот Берлінської авіаційної служби

Берлінська вертолітна служба Spezialflug Berlin Hubschrauberdienste GmbH взяла на службу український вертоліт Мі-8МСБ, що модернізований компанією “Мотор Січ”.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Крылья.

Гелікоптер нещодавно отримав європейський сертифікат льотної придатності. Компанія має намір просувати цю гвинтокрилу машину далі.

«Завдяки надзвичайно потужним двигунам виробництва «Мотор Січ» ми бачимо великий потенціал для Mi-8MСБ в Європі, а також в арабських країнах і в Африці. Тепер, коли стало відомо, що ми можемо нарешті використовувати вертоліт, ми отримали численні запити від клієнтів», – розповів керівник прес-служби компанії і авіаційний експерт Хайнріх Гроссбонгардт.

За його словами, влітку минулого року були проведені випробування при високих температурах в країнах Середземномор’я, а також в Німеччині.

«Більше ніхто не може літати при таких температурах при максимальному завантаженні», – говорить експерт.

Інші вертольоти такого розміру швидко досягали меж своїх можливостей і не могли підніматися в повітря з повним завантаженням, деякі машини зовсім не можуть літати при зовнішній температурі вище 40 градусів.

Однак, українська машина показала себе чудово: Мі-8 з новими моторами може працювати при екстремально жарких погодних умовах – 55 градусах за Цельсієм – з повним завантаженням. Це робить гелыкоптер особливо цікавим як раз для операцій в жарких регіонах. Гроссбонгардт повідомив, що компанія вже отримала замовлення з Африки і країн Перської затоки на Близькому Сході.

У самій Німеччині, як розповів співрозмовник агентства, вертоліт буде використовуватися переважно для монтажу щогл, в тому числі передачі сигналу. Вже отримано замовлення на електрифікацію залізничної гілки, уздовж якої треба встановити кілька сотень опор електропередач. Крім того, гвинтокрила машина буде корисна при гасінні пожеж, оскільки може доставити до його епіцентру дуже багато води.

Spezialflug Berlin Hubschrauberdienste GmbH – оператор вертольотів, який розміщується в Берліні. Він спеціалізується на таких роботах як каргоперевезення, роботи на шельфі, перевезення та установка кранів і важких конструкцій. Крім того, компанія має багаторічний досвід в області пожежогасіння та інших операцій при стихійних лихах.

АвторКрылья

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають