9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Фото: Спеціалісти Харківського авіаційного заводу проводять технічне обслуговування літака Ан-74 для української авіакомпанії

Харківське державне авіаційно-виробниче підприємство прийняло на планове технічне обслуговування літак Ан-74ТК-200 української авіакомпанії «Мотор Січ»

Літак Ан-74ТК-200 пройде повний технічних огляд та необхідне обслуговування. Будуть проведені роботи як ззовні так і всередині самого борту задля забезпечення його працездатності і безпеки самих пасажирів чи вантажів котрі він перевозить.

Повідомляє Національний промисловий портал.

«Сьогодні ми не бачимо жодних проблем, що могли б завадити виконанню підприємством взятих на себе зобов’язань, – повідомив в. о. директора Департаменту супроводу експлуатації авіаційної техніки Сергій Іванов. – Наразі йде процес узгодження різних робочих моментів з експлуатантом. Сподіваюся, усі необхідні роботи будуть завершені до кінця поточного року».

Варто зазначити, що у 2017 році ХДАВП відновив роботи з відновлювання та ремонту літаків Ан-74. На даний момент на заводі триває технічне обслуговування літака, який належить державному відомству однієї з країн Середньої Азії.

Наступного тижня машина буде передана господарям, а її місце вже найближчим часом займе черговий іноземний борт. Повне завантаження підприємства з обслуговування машин стало можливим завдяки активності маркетингової служби ХДАВП, фахівцям якої вдалося відродити зв’язки з давніми партнерами заводу.

Останні новини:

Зараз читають