9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Фото: Літак Ан-132Д прибув до Саудівської Аравії де буде представлений на салоні Dubai Air Show-2017

Україна пропонує Саудівській Аравії розширити співпрацю за програмою Ан-132 і створити на базі комерційної транспортної версії літака модифікації спеціального призначення.

Транспортний літак Ан-132Д прибув до Королівства для презентації потенційним замовникам, повідомляє прес-служба ДП “Антонов”.

Відзначається, що обговорення перспектив щодо взаємодії за цією програмою було внесено до порядку денного зустрічі Президента України Петра Порошенка з королем Саудівської Аравії Салманом бін Абдулазізом Аль Саудом.

За словами Порошенка, “Саудівська Аравія – це ключовий стратегічний партнер не тільки в регіоні Близького Сходу, а й в усьому мусульманському світі. Важливо, що сьогодні ми досягли конкретних домовленостей. Упевнений – плідний діалог між Україною та Саудівською Аравією триватиме і надалі… Демонструємо великий прогрес в галузі авіабудування. Наш літак Ан-132Д зараз знаходиться в КСА. Ми розвиваємо домовленості про серійне виробництво таких літаків. Також обговорюємо розширення лінійки українських літаків, які будуть виро водитися для КСА в Україні, і в КСА в рамках кооперації в майбутньому”.

В рамках презентації Ан132Д фахівці “Антонова” представлять пропозиції про створення літаків спеціального призначення на основі Ан-132 і програму демонстрації транспортних можливостей літака, поінформували в прес-службі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають