9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Фото: Генеральний секретар НАТО відвідав завод Антонов

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг особисто оцінив потужності вітчизняних літаків від ДП “Антонов”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, під час свого візиту до Києва.

Про це повідомив Державний концерн “Укроборонпром” на своїй сторінці у Facebook, передає Національний промисловий портал.

Єнс Столтенберг та Генеральний директор “Укроборонпрому” Роман Романов обговорили подальші кроки поглиблення співпраці, прискорення переходу підприємств Концерну на випуск стандартизованої та сертифікованої продукції за міжнародними стандартами, в тому числі і стандартів НАТО. А також розгортання спільних проектів у сфері забезпечення обороноздатності.

Генеральний секретар Альянсу та очільник “Укроборонпрому” також обговорили подальші перспективи стратегічних транспортних перевезень для країн членів НАТО за програмою SALIS, які виконують літаки “Антонова” Ан-124 “Руслан”, Ан-225 “Мрія” та Ан-22 “Антей”.

Загалом, з 2006 по 2016 рік співпраці за цією програмою, літаки “Антонова” перевезли для Альянсу більше 122 тисяч тонн вантажу, здійснивши більше 2000 польотів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають