9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

ДСНС оголосило тендер на придбання протипожежного літака Ан-32П

Спеціальний авіаційний загін Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС оголосив тендер на придбання літака АН-32П або еквівалент.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Очікувана вартість замовлення складає 500 мільйонів гривень. Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі ProZorro.

У технічних вимогах до закупівлі вказано, що максимальна злітна маса літака повинна становити 29,7 тонн, а сам апарат має бути внесений до Переліку даних Сертифікату типу № ТЛ 0004.

Також літак повинен мати ресурс на не менше 16000 год/8000 польотів, з них 4000 польотів пожежогасіння. Строк служби літака до першого ремонту має становити не менше 5 років.

Провести аукціон для визначення підрядника планують 10 грудня. Поставити ж товар майбутній переможець має до 8 липня 2020 року.

blank

Ан-32П – це український пожежний літак, розроблений на базі Ан-32, що призначений для гасіння пожеж на великих площах, в Україні перебуває на оснащенні Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС. Перший політ літака цього типу був виконаний у 1992 році.

Він оснащений 4 зовнішніми знімними баками об’ємом по 2000 л кожен. Скид вогнегасної рідини може здійснюватись з усіх баків одночасно або по черзі із заданим інтервалом.

Такі літаки не одноразово брали участь у ліквідації лісних пожеж як на території України, так і поза її межами надаючи технічну підтримку іноземним державам. Також вони застосовувались на гасінні пожеж в арсеналах Міністерства оборони України після початку російської агресії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають