9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Другий прототип турецького безпілотника Akinci з українськими двигунами виконав перший політ (відео)

Другий дослідний зразок ударного безпілотника Bayraktar Akinci, розроблений турецькою компанією Baykar, успішно пройшов перші льотні випробування у льотно-випробувальному центрі компанії на аеродромі Чорлу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Борт вилетів о 17.28 13 серпня 2020 року і пробув у повітрі 1 годину 2 хвилин. Тестовий політ проводився під керівництвом технічного керівника компанії Селчука Байрактара.

Другий борт Akinci, який вперше публічно з’явився під час травневих свят 2020 року, був переданий до тренувального та випробувального центру компанії – Training Center Test and Flight Training Center, в Чорлу 7 травня 2020 року.

Надалі тести продовжаться з двома прототипами.

Технічний керівник Baykar Сельчук Байрактар, який керував випробуваннями другого прототипу Bayraktar Akinci, в ході тестів заявив:

“Ми здійснили перший льотний політ Akıncı Prototype 2, а також перевірили роботу його систем. Наш літак успішно пройшов визначені етапом випробування. Удачі нашій країні та нації”.

blank

Третій прототип БАК Bayraktar Akinci планується доставити до тренувального та випробувального центру компанії в Чорлу до кінця 2020 року.

Ударний безпілотний літальний апарат нового покоління Akinci створюється турецькою компанією Baykar у співпраці з українським виробником. Безпілотник оснащується двома двигунами АІ-450Т розробки ДП “Івченко-Прогрес” зі складу ДК “Укроборонпром”. За станом на травень 2020 року відомо, що українське підприємство експортувало до Туреччини щонайменше 12 даних двигунів в період 2018 – перший квартал 2020 рр.

Akinci має розмах крил 20 м, а довжину – 12,3 м. Максимальна злітна вага безпілотника становить 5500 кг. Місткість корисного навантаження складає 1350 кг, при цьому 450 кг розміщується у внутрішніх відсіках безпілотника, а 900 кг – на зовнішніх точках підвісу. Максимальна висота польоту Akinci становить 40 000 футів (12000 м), а робоча – 30 000 футів (9000 м), тривалість польоту – понад 24 години.

Akinci має бути оснащений тепловізійними й оптичними системами спостереження та сенсорами, включно з радарами з активною фазованою антенною решіткою. Для нього також розробили комп’ютер з системою штучного інтелекту – для покращення автономності під час польоту, а також для виявлення цілей та визначення їх координат. На борту безпілотника також планується встановлення обладнання для виявлення радарів протиповітряної оборони противника та їх ураження за допомогою керованих боєприпасів.

Однією з головних особливостей Akinci є можливість його оснащення широким спектром боєприпасів, які застосовуються у звичайній авіації. Йдеться про різні типи ракетного та бомбового озброєння, зокрема, і далекобійні крилаті ракети SOM турецької компанії Roketsan, які здатні знищувати цілі на відстані близько 250 км та побудовані з використанням стелс-технологій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають