9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 14 Серпня, 2022

ДП «Антонов» запроваджує нові підходи до ERP-систем на підприємстві

Модернізація «Антонова» почалася з реінжинірингу процесів за допомогою інформаційної системи класу ERP

Підприємство обрало вітчизняну розробку компанії IT-Enterprise. Одним із найважливіших критеріїв для вибору IT-Enterprise стали успішний досвід виконання аналогічних проектів в Україні та відповідність законодавству держави. Завдяки впровадженню ERP-системи, підприємству вдалося провести масштабну модернізацію великої кількості бізнес-процесів компанії, серед яких: управління фінансами, логістика запасів, управління закупівлями, управління виробництвом, бухгалтерський облік та багато іншого.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на NaChasi.

Якщо раніше процес узгодження одного платежу з відділом, який контролює договори, тривав близько тижня, то зараз на цей процес витрачається менше години робочого часу, – каже начальник бюро організації та обліку платежів ДП «Антонов» Андрія Мусієнко.

Впровадження інформаційної корпоративної системи є системним і послідовним процесом. Саме тому «Антонов» розробило стратегія впровадження системи IT-Enterprise до 2020 року. За підсумками 2016 року керівництво компанії відзвітувало про 4-кратне збільшення прибутку компанії в порівнянні з 2015 роком. У 2016-му компанія принесла бюджету 178,1 млн грн. Крім того, реформи всередині компанії дозволили налагодити розробку нових моделей літаків, реалізувати програму імпортозаміщення російських запчастин у виробництві літаків і посилити позиції компанії на міжнародному ринку.

 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають