9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

ДП Антонов заохочує молодь до співпраці

Кафедра конструкції літальних апаратів Національного авіаційного університету організувала зустріч з представниками Державного підприємства «Антонов»: головним конструктором по крилу й оперенню Євгеном Василевським, головним конструктором по системах управління Олександром Тижновом і начальником відділу силових установок В’ячеславом Усенко.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на wing.com.ua.

Під час зустрічі говорили про матеріально-технічну базу підприємства, спектр науково-дослідних і конструкторських робіт, яку ведуть авіаційні фахівці в галузі проектування літаків і безпілотних літальних комплексів.

Студентів цікавили можливості, що відкриваються перед молодими фахівцями, які закінчують НАУ при працевлаштуванні на підприємство, перспективи кар’єрного росту з урахуванням сучасного стану, перспективи розвитку авіації в Україні.

Представники ДП «Антонов» відзначили, що їх організація надає широкий спектр можливостей, підтримку талановитої молоді та як бонус, комплекс емоцій, які може отримати людина, що побачила перший політ літака, до створення якого була причетна.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають