9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

ДП “Антонов” уклало контракт на постачання крісел для літаків сімейства Ан-148/Ан-158

2 квітня 2019 року, на виставці інтер’єрів, яка проходить в Гамбурзі, ДП «Антонов» уклало контракт з фірмою “Pitch Aircraft Seating Systems Ltd” – виробником високоякісного крісельного обладнання – на постачання легких крісел PF3000, що будуть встановлюватись на літаки сімейства Ан-148/Ан-158 на виробничих потужностях підприємства-замовника.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу ДП “Антонов”.

Коментуючи цю угоду, Гарі Дой (Gary Doy), керівник фірми Pitch (Pitch Chief Executive Officer), зазначив:

“Ми пишаємось укладанням контракту з ДП «Антонов» на постачання наших крісел PF3000. Сподіваюся, це стане початком довготривалої співпраці між двома нашими компаніями. Ознайомившись з літаками, ми раді долучитися до команди «Антонов» у прагненні зробити ці машини ще більш комфортабельними. Ми бачимо великий потенціал для нашої взаємодії на подальші роки».

В результаті ретельної оцінки ринку фахівці ДП «Антонов» дійшли висновку, що крісла PF3000 виробництва компанії Pitch конкурентоздатні, забезпечуючи зниження ваги інтер’єру літака та одночасно підвищуючи комфорт пасажиру шляхом збільшення його індивідуального простору. Спеціалісти також зазначають високу якість та надійність цих крісел, особливо підкреслюючи простоту їх технічного обслуговування.

Олександр Донець, Президент ДП “АНТОНОВ”, сказав:

“Сьогодні ми зробили новий крок у напрямку модернізації сімейства регіональних пасажирських літаків Ан-1Х8, зберігаючи високий комфорт для пасажира та покращуючи характеристики літаків. Зокрема, пасажиромісткість Ан-158 збільшена до 102 пасажирів, а вагу літака в цілому знижено. Колектив фірми Pitch оперативно реагує на всі наші вимоги та поділяє наше прагнення до створення високоякісної продукції, яка витримає випробування часом. З задоволенням очікуємо на початок роботи з командою фірми Pitch”.

Фірма Pitch – лідер ринкового сегменту створення авіаційних крісел з фіксованою спинкою. Вона була однією з перших у виготовленні крісел економічного класу для літаків з одним проходом. Сьогодні бюджетні перевізники надають перевагу саме таким кріслам. Зокрема, такими сидіннями обладнані літаки сімейства А320. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають