9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Україна бачить нові можливості для літаків Ан-178 на Близькому Сході

Новий український військово-транспортний літак Ан-178 на початку тижня вирушив у демонстраційне турне до Близького Сходу.

Ан-178 це середній транспортний літак вантажність 15-18 тонн, що розроблений на базі регіонального літака Ан-158.

Впродовж демонстраційного туру на Близькому Сході, Ан-178 відвідав Кувейт, де провів випробувальний політ з місцевими пілотами 30 жовтня. Також після цього літак вирушить у Дубаї, де прийме участь у «Dubai Airshow» де продемонструє свої можливості та маневровість.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defence-Blog.

ДП «Антонов» розробив літак Ан-178 для заміни старих Ан-12 та С-160 вік яких є доволі поважним. Це відкриває великі перспективи перед літаком на ринках Азії, Африки та Близького Сходу.

Конструктивні особливості дозволяють літаку завантажувати та перевозити усі існуючи у світі типи вантажів. Це можуть бути піддони з контейнерами з поперечними габаритами 2,44х2,44 м, що робить його дуже ефективним транспортним засобом для логістичної підтримки як у комерційній експлуатації, так і у збройних силах, а також для застосування в умовах надзвичайних ситуацій.

Літак може перевозити 99 солдатів, 80 парашутистів або евакуювати 70 хворих і поранених осіб. Літак може використовуватися в ряді місій, включаючи матеріально-технічне забезпечення військ, десантування піддонів з військовою технікою та приладдям, перевезення легких транспортних засобів та персоналу.

Нагадаємо, 7 травня 2015 літак Ан-178 здійснив свій перший успішний політ, після якого були укладені меморандуми та контракти на його продаж та спільне виробництво з Китаєм та Азербайджаном.

Останні новини:

Зараз читають