9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

ДП “Антонов” розпочне виготовлення літаків Ан-148 для Збройних сил України вже у цьому році

Директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець на своїй сторінці у Facebookрозказав деякі деталі державного оборонного замовлення, зокрема про виробництво декількох літаків Ан-148 у спеціальних версіях.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Український мілітарний портал.

Будь якої більш детальної інформації щодо спеціалізації майбутніх літаків він не надав. Відомо, що у вересні 2016 року президент підприємства Олександр Коцюба розповів, що “Антонов” забезпечить за замовленням Міністерства оборони будівництво трьох реактивних Ан-148 нового покоління.

blank
Літаки Ан-148 у складальному цеху заводу “Антонов”

В рамках держзамовлення тоді планувалось будівництво штабного, морського патрульнго і санітарного варіанту Ан-148.

Пізніше, у травні 2017 року була поширена інформація про створення ДП “Антонов” нового літака радіолокаційного виявлення та управління Ан-148ДРЛОУ для Військово-повітряних сил України, концепція якого раніше була представлена Міністерством оборони і Радою безпеки і оборони України.

blank

Ан-148ДРЛОУ є літаком дальнього радіолокаційного виявлення та управління. На ньому планується встановити двосторонню антенну решітку з електронним скануванням, яка буде розташована в прямокутному корпусі, розташованому поздовжньо над фюзеляжем.

Радіолокаційна станція (РЛС) Ан-148ДРЛОУ матиме максимальну дальність понад 400 км і дальність виявлення цілей розміру винищувача – 350 км при роботі у становищі щільної радіоелектронної протидії і низьких висотах польоту цілей.

Також система буде здатна відстежувати множинні повітряні і морські заобрійні цілі та забезпечувати покриття висот до 25 кілометрів, з круговим охопленням і можливістю морського спостереження.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають