9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 22 Квітня, 2021

ДП “Антонов” розпочав сертифікацію літака Ан-178

 • Для серійного літака Ан-178, який було нещодавно побудовано на ДП “Антонов”, почалася активна фаза сертифікації.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Крила”.

  Спочатку літак буде сертифікований спочатку в Державній авіаційній службі України. Нормативи льотної придатності літака прийняті за стандартами Федеральної авіаційної адміністрації США (FAA), які вже відвідали “Антонов” на початку цього року.

  Процес не швидкий, але ми впораємося з первинної сертифікацією до моменту передачі літака замовнику, – запевнив голова ДП “Антонов” Олександр Лось.

  Раніше літаки “АН” формально проходили сертифікацію в органі країн СНД, але тепер ці функції по суті взяло на себе Федеральне агентство повітряного транспорту, яка не в зовсім прозорий спосіб відібрала у України контроль продовження льотної придатності та технічного ресурсу літаків АН на території РФ. Крім того РФ постійно намагається відібрати сертифікацію і у всіх інших країнах світу.

  Нагадаємо, літак Ан-178 державного концерну “Укроборонпром” виробництва держпідприємства “Антонов” виграло тендер Міністерства внутрішніх справ Перу на заміну літаків Національної поліції Перу (Ан-32).


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Вінницьке підприємство встановлюватиме на радянську автотехніку німецькі мотори

  У Вінниці на радянську автотехніку встановлюватимуть мотори з Німеччини, цю роботу проводитиме ДП «45 експериментальний механічний завод».

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші експортні контракти для вітчизняної системи.

  Запущено новий маршрут доставлення українського металу в Європу річковим транспортом

  В Ізмаїльському морському порту вперше розвантажили баржу місткістю понад 5 тисяч тонн. Крім того, для транспортування вантажу в порт був використаний новий...

  Виробництво біткоїнів використовує порівняні з Україною обсяги споживання електроенергії

  На «майнінг» (простішими словами - виробництво) популярної криптовалюти біткоїн щорічно витрачається 121,36 терават-годин електроенергії. Таку інформацію надали дослідники Кембриджського університету.

  “Держгідрографія” оголосила тендер на страхування власних безпілотних авіаційних комплексів

  Державна установа "Держгідрографія" 19 квітня оголосила тендер на страхування майна - безпілотних авіаційних комплексів, про що повідомляється в системі електронних держзакупівель ProZorro.

  Мінінфраструктури розвиватиме річкові туристичні маршрути з Києва в Канів та Чорнобиль

  Міністерство інфраструктури вважає за необхідне розвивати туристичні маршрути на річкових шляхах країни, зокрема, маршрутів з Києва до Канева та в Чорнобиль.

  «Південмаш» замовив сталь для будівництва ракет у запорізького підприємства

  Держпідприємство «ВО Південний машинобудівний завод імені О. М. Макарова» уклало угоду з приватною компанією «Лірен» про постачання металу на суму 74,38 мільйона...

  “Оплот” змагатиметься з Т-90 у майбутній закупівлі танків Єгиптом

  Завод ім. Малишева (Харків) продемонстрував танк БМ "Оплот" та власні виробничі потужності підприємства делегації з Єгипту.Про це стало...

  Зараз читають

  Українське Дунайське пароплавство модернізовуватиме буксири новими гібридними двигунами

  ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" (УДП) і Англо-Бельгійська корпорація (ABC) під егідою посольства Бельгії в Україні підписали лист...

  НВО «Практика» розробляє новий бронеавтомобіль «Козак-7 (відео)

  Науково-виробниче об'єднання «Практика» веде процес розробки та виготовлення нової багатофункціональної швидкої броньованої платформи «Козак-7».

  Українська система управління озброєнням гелікоптерів пішла на експорт

  Приватне підприємство «Рамзай» повністю освоїло та розпочало випуск систем управління зброєю бойового гелікоптера. Наразі вже виконано перші...

  Міненергетики стимулюватиме виробництво енергії з біопалива

  Міністерство енергетики оприлюднило для публічного обговорення проєкт Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу щодо встановлення...