9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

ДП “Антонов” представив новий літак Ан-77 (відео)

Державне підприємство “Антонов” представило новий літак Ан-77, що базується на базі Ан-70, та не має російських комплектуючих.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Нова країна.

АН-77 є глибокою модернізацією гвинтовентиляторного середнього військово-транспортного літака короткого злету і посадки Ан-70, що отримає авіоніку та комплектуючі найкращих світових виробників, але збереже свій унікальний двигун Д-27. Всі системи будуть під нього оптимізовані.

В літаку повністю проведене імпортозаміщення усіх деталів які постачалися з Росії

Згідно із розрахунковими характеристиками Ан-77 (комерційне навантаження близько 47 тонн) займає нішу між основним військово-транспортним літаком США Lockheed C-130 Hercules з комерційним навантаженням до 21 тонни і стратегічним Boeing C-17 Globemaster III – з навантаженням до 76 тонн.

Літак оснащений вантажною кабіною великих габаритів, автономним бортовим комплексом завантаження і розвантаження, шасі з функцією присідання. Може перевозити вантажі великогабаритну та важку військову техніку, гвинтокрили, особовий склад (300 солдатів, 110 десантників, 206 поранених)

АН-77 відправився до Анталії де літак візьме участь в EURASIA AIRSHOW

ДП “Антонов” показав новий літак Ан-77, який не має російських комплектуючихУ мережі з'явилося відео прототипу літака Ан-77, який вилітає у турецьке місто Анталія. Відео було опубліковане в понеділок, 23 квітня на сторінці державного концерну "Антонов" в соцмережі Facebook.АН-77 є глибокою модернізацією гвинтовентиляторного середнього військово-транспортного літака короткого злету і посадки Ан-70.В літаку повністю проведене імпортозаміщення усіх деталів які постачалися з РосіїЗгідно із розрахунковими характеристиками Ан-77 (комерційне навантаження близько 47 тонн) займає нішу між основним військово-транспортним літаком США Lockheed C-130 Hercules з комерційним навантаженням до 21 тонни і стратегічним Boeing C-17 Globemaster III – з навантаженням до 76 тонн.Літак оснащений вантажною кабіною великих габаритів, автономним бортовим комплексом завантаження і розвантаження, шасі з функцією присідання. Може перевозити вантажі великогабаритну та важку військову техніку, гвинтокрили, особовий склад (300 солдатів, 110 десантників, 206 поранених)В період з 25 по 29 квітня 2018 року ДП «АНТОНОВ» братиме участь у міжнародному авіасалоні Eurasia-2018, який пройде в місті Анталія, Туреччина.

Опубліковано Ukraine Now Понеділок, 23 квітня 2018 р.

blank

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають