9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

ДП “Антонов” оголосило про плани по створенню літака ДРЛВ

blankДП “Антонов” оголосило про плани по розширенню програми розробки і створення нового літака раннього попередження і управління для Повітряних Сил України та експорту.

Як повідомляє defence-blog.com, концепція нового літака раннього попередження і управління для Повітряних Сил була представлена ​​міністром оборони України і главою РНБО. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Крылья“.

Ан-148ДРЛВ є літаком дальнього радіолокаційного виявлення та управління, варіантом літака Ан-148.

На літаку планується встановити двосторонній антенну решітку з електронним скануванням, яка буде розташована в прямокутному корпусі, розташованому поздовжньо над фюзеляжем.

РЛС Ан-148ДРЛОУ матиме максимальну дальність понад 400 км і дальність виявлення цілей розміру винищувача – 350 км при роботі в обстановці щільного радіоелектронної протидії і низьких висотах польоту цілей. Система здатна відстежувати множинні повітряні і морські загорізонтниє мети і забезпечує покриття висот до 25 кілометрів, з круговим охопленням і можливістю морського спостереження. РЛС включає в себе систему ідентифікації «свій-чужий».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають