9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 18 Січня, 2022

ДП “Антонов” активізував процес інтеграції у світову авіаційну промисловість

Одним з перших проектів в цьому напрямку стали, спільно з турецькими партнерами, роботи над транспортним літаком короткого зльоту і посадки Ан-188.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Крила.

Проект військово-транспортного літака Ан-188 передбачає повну вестернізацію всіх комплектуючих, впровадження сучасних і надійних технічних рішень, а також повну відповідність стандартам НАТО, як в частині обладнання, так і в питанні тактики застосування літака.

blank

Закладені в проект рішення дозволяють створити перспективний військово-транспортний турбореактивний літак вантажопідйомністю до 50 т. Він зможе перевозити військову техніку всіх видів, військове та будівельне обладнання, вертольоти, до 300 солдатів, а також гуманітарні вантажі, палети та контейнери. Ан-188 буде мати можливість базуватися на різних аеродромах, в тому числі – на ґрунтових, і сідати на короткі смуги, довжиною всього 600-800 м.

Це значно розширює кількість аеродромів, з яких він може застосовуватися, що забезпечує високу ефективність нової машини. Крім того, проект передбачає використання економічних сучасних турбореактивних двигунів, які забезпечують не тільки високу швидкість, але і значну дальність польоту.

blank
Фото: Марина Лисцева

Водночас, для потреб Повітряних Сил України триває розробка Ан-77, який повинен отримати авіоніку провідних світових виробників, що наблизить цей літак до стандартів НАТО. Передбачається, що саме Ан-77 повинен стати основою військово-транспортної авіації України. Його характеристики дозволять кардинально розширити боєздатність і мобільність десантно-штурмових військ.

Крім того, у 2018 році ДП “Антонов” приступив до виготовлення другого експериментального зразка безпілотника оперативно-тактичного рівня “Горлиця”. Цей БПЛА здатний безперервно триматися в польоті 7 годин, працювати на висоті 5000 метрів, дальність його польоту – понад тисячу кілометрів.

blank
Фото: zik.ua

“Горлиця” здатна вести розвідку, забезпечувати координацію вогню, а також вогневе ураження противника, використовуючи високоточні ракети “повітря-земля”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають