9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

До України зайшла німецька технологічна компанія Quantum Systems

До України зайшла німецька технологічна компанія Quantum Systems, яка розробляє та виготовляє розвідувальні безпілотники.

Вона відкрила в Україні центри сервісного навчання, підтримки та логістики, передає Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Там операторів навчають користуватися системами Vector і технічно обслуговувати їх. Також ці центри будуть спеціалізуватися на закупівлі запасних частин та послугах із ремонту.

Quantum Systems розробляє, проєктує та виробляє безпілотні літальні апарати. Україна вже замовила у цієї компанії сотні безпілотників.

«Ми більше, ніж просто виробник дронів, ми є компанією зі збору даних з повітря, яка надає свої продукти державним установам та комерційним клієнтам», – зазначили у компанії.

Фахівці компанії прагнуть повністю автоматизувати процеси збору даних і стати світовими лідерами у галузі повітряного спостереження у режимі реального часу з використанням штучного інтелекту.

blank

Quantum Systems пропонує клієнтам безпілотний літальний апарат Vector, який може злітати й приземлятися вертикально. Він має двигун із низьким рівнем шуму і зашифрований IP-зв’язок, який передає відеопотік.

У конфігурації Scorpion підйомні гвинти встановлюють у горизонтальному положенні на спеціальних кронштейнах, які займають місце крил.

Це знижує максимальну швидкість до 15 м\с замість 25 м\с, але водночас забезпечує високу маневреність, яка необхідна в гірській місцевості або в міській забудові.

Trinity Tactical із фіксованим крилом створений на базі літального апарата Trinity F90+.

Як корисне навантаження БПЛА може нести на борту датчики LiDAR (технологія отримання та обробки інформації про віддалені об’єкти за допомогою активних оптичних систем), мультиспектральні камери та RGB-камери з високою роздільною здатністю. У небо Trinity Tactical може злітати вертикально.

Також німецька технологічна компанія пропонує різне обладнання, яке покращує можливості безпілотних комплексів.

Останні новини:

Зараз читають